Pronájem herních a závodních křesel

Půjčovna Herní Křeslo Závodní Sedačka Wireless

Herní sedačka


Xbox 360 video pro pronájem Herní sedačky bezdrátové
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem herní sedačky

Objednat pronájem herní sedačky


HernÍ křeslo Boomchair Wireless přinese Vám úplně nový zážitek zábavy a pobavení. Nezaleží na tom, co máte rádi – závodní nebo akční hry, hudbu nebo filmy - toto křeslo udělá malou revoluci pro Vaši zábavu. Čtyři vestavěné reproduktory a subwoofer dostaví Vám a Vašim kolegům a všem kdo otestuje toto křeslo nevyzkoušený nikdy dřív požitek.

Tohle je bezdrátový model, vyžaduje pouze připojení do elektrické sítě. Výborná varianta pro akce nebo párty, kde kabely se mohou stát problémem. Má LED podsvícení, měnící barvu v návazností na zvukové efekty. Tento model, vybavený super audio systémem, je výborná volba nejenom pro hraní, ale taky pro veletrhy, firemní akce, výstavy, prezentace a párty. Dovolte sebe a Vaše publikum vyzkoušet úplně nový způsob sledování Vašeho videa, poslechu hudby nebo hraní her.

Nádherný design, nádherný komfort a super zábava!

Kompatibilita: herní konzole (Xbox 360, Sony Playstation 1, 2, 3, Nintendo Wii), LCD/Plazma TV, reproduktory a jiné audio/video zařízení, které používá pro audio výstupy RCA Jack nebo RCA Minijack.

Balík "Pronájem herní sedačky" zahrnuje: super sedačku a kabely na připojeni do sítě, audio kabely.

K tomu doporučujeme: Pronájem závodních volantů a příslušenství

 

Půjčovna Herní Křeslo Závodní Sedačka Racing

Závodní sedačka


Xbox 360 video pro pronájem Závodní herní sedačky
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem závodní sedačky

Objednat pronájem závodní sedačky


Exklusivně v České republice. Tento model byl navrhnout na základě reálné automobilní sedačky, pro jeho výrobu byli použity skutečné automobilní materiály. Má velice profesionální závodní vzhled a perfektně se hodí na kterékoli závodní, moto, Formule 1 akce nebo party.

Tato sedačka umožní hráči pocítit skutečné zvuky motoru, nárazy a srážky pomoci integrovaných reproduktorů, subwooferu a pohyblivých/ vibračních motorů. Příjemně překvapí Váš publikum nádherným sportovním vzhledem a neověřitelnými zvukovými/ vibračními efekty.

Jednoduchá přeprava poskytuje možnost všem lidem v České republice zažít úplně nový způsob hraní závodních her. Půjčíte ji spolu s Xbox 360 herní konzole a zvolte kteroukoliv Formule 1, závodní nebo moto hru podle Vašeho přání.

Kompatibilita: herní konzole (Xbox 360, Sony Playstation 1, 2, 3, Nintendo Wii), LCD/Plazma TV, reproduktory a jiné audio/video zařízení, které používá pro audio výstupy RCA Jack nebo RCA Minijack.

Balík "Pronájem závodní sedačky" zahrnuje: super sedačku a kabely na připojeni do sítě, audio kabely.

K tomu doporučujeme: Pronájem závodních volantů a příslušenství

 


RentFun.cz FaceBook Google +. RentFun.CZ RentFun Twitter RentFun YouTube. RentFun.CZ - Půjčovna XBox 360, Kinect. Provozujeme pronájem Karaoke, tanečních podložek, Rock Band RentFun.cz všeobecný e-mail RentFun RSS
Reflection