RentFun Často kladené dotazy

 

 

Jsme z Prahy/Brna/Ostravy atd. Děláte doručení?

Ano. Máme vlastní dopravu RentFun Express – cena se počítá individuálně podle vzdálenosti a času doručení. Pro samostatný pronájem techniky používáme i kurýrní společnost Intime, která doručí a vyzvedne techniku u Vás. Cena kurýrního doručení a vrácení kamkoliv po ČR je 2x169 Kč (tam a zpátky).

 

Zajistíte k tomu i obsluhu?

Pokud potřebujete - určitě, obsluha zprovozní techniku, zodpoví na veškeré dotazy a v případě zájmu sama uspořádá soutěž. Celý náš tým mluví i anglicky. Více detailů a ceny najdete zde - RentFun Wizards

 

Kolík to stojí?

Záleží na termín, vybraný typ a varianty. Samostatný pronájem se pohybuje od 395 Kč do 20000 Kč, zábava na klíč od 5000 Kč - záleží dle techniky, místu a času konání. Rádi Vám uděláme nezávaznou kalkulace dle Vašich požadavků.

 

Máme oslavu/firemní akce/veletrh atd. a nevíme co se tam líp hodí.

Máme více než 10leté zkušenosti a rádi Vám pomůžeme s výběrem. Radši je vyplnit ten formulář, ze kterého dostaneme veškeré potřebné údaje. Dá se poslat informace i mailem - alespoň kolik bude lidí, věková kategorie, převažující pohlaví a tematiku akce.

 

Mám zájem o zábavu, ale nelibi se mi, co máte v nabídce.

Kontaktujte RentFun Works, kde rádi pracujeme na individuálních požadavků. Dělali jsme speciální projekty pro Škoda, Mercedes, Moravskoslezský Kraj a rádi splníme I Vaše vize.

 

Můžu připojit karaoke k počítači/notebooku?

Bohužel ne, potřebujete obrazovku/televize/projektor.

 

Zvládnou připojení?

Herní konzole - bez problémů, karaoke sice potřebuje alespoň minimální technické dovedností. Máme zákazníky, kdo to snadno zvládá, ale máme i ti, komu návod nestáčí. Na herní konzole, RockBand, RentFun karaoke a Kinect najdete video pomůcku dolu:

zabavne atrakce napoveda (A1) Kabely pro pronájem Xbox 360

Kabely pro pronájem Xbox 360

 

zabavne atrakce praha napoveda (A2) Rychlá instalace / nastartování Xbox 360

 

 

zabavne atrakce Ostrava napoveda (A3) Rychlá instalace / nastartování senzoru Kinect

 

 

karaoke atrakce napoveda (A4) Nastartování Karaoke balíčku s Xbox Lips

 

 

super atrakce napoveda (A5) Nastartování Karaoke s Beatles Rock Band