Moderní a interaktivní atrakce pro děti a dospělé

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RentFun NOCOVID ZONA

Nebojte se koronaviru,
používáme PlasmaCluster

 

 

Atrakcí podle tématiky:

Bonus atrakce:

 • Pronájem atrakce - střeleckého simulátoru ve stylu Western

 • Pronájem atrakce - bojového simulátoru

 • Pronájem atrakce - Sci-Fi simulátoru (Science Fiction)

 • Pronájem atrakce - simulátor Twisteru

 • Pronájem atrakce - simulátor zábavné jízdy raftem

 • Pronájem atrakce - simulátor dráhy s zábavnými překážky

 • Pronájem atrakce - simulátor sbírání bublinek v beztížném stavu

 • Pronájem atrakce - simulátor zábavného Kung-Fu

 • Pronájem atrakce pro děti i dospělé - simulátory atrakcí Disneyland

 • Pronájem atrakce pro děti - simulátor hrání s Sesame Street

 • Pronájem atrakce pro děti - simulátor hrání s tygrem, lvem nebo pumou

 

Nejlepší zábavní atrakcí zapamatovává si emocemi a zábavou, které získávají hráči!

Pro Vaše zábavní akce v nabídce máme již hotové varianty, a zároveň Vám pomůžeme připravit exkluzivní akce podle Vašich požadavků např. s používáním obchodní značky nebo specializované tematiky. Podle počtu osob zábavní akce jsou předložené ve 3 variantách: Soukromá akce (5-25 osob), Veřejná akce (25-100 osob) a Mega akce (100 osob a více). Herní zařízení s tématikou "Zábava" použito v balíkách jako příklad a může být změněno podle Vašich požadavků.

 

zabavne akce soukrome. Zábavné atrakce pro děti i dospělé

zabavne atrakce, zabavne simulatoryZábava pro: dětí, mládež a dospělé

zabava atrakce, zabavne atrakciÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

zabavne simulatory zabavyK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m uvnitř nebo venku

zabavni atrakce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Zábavná Soukromá akce obsahuje základ, který potřebujete k uspořádání akce tematiky „Zábava“, ale s omezeným prostorem nebo rozpočtem. Ideálně použít na malé akce, oslavy, teambuilding, dětské oslavy, narozeniny a večírky s počtem účastníků do 25 osob.

Doporučujeme na akce pro 5-25 osob.

Cena: od 2188 Kč/den.

Akce zahrnuje:
1x Xbox 360 herní konzole s příslušenstvím, 1x Kinect, sada her tématiky "Zábava", 1x video techniku, instalace a demontáž.

 

zabava atrakce Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

zabavne akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

zabavne atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava Plánujete udělat překvapení a darovat zábavné atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Zábavné Soukromá akce

 

 

 

 

 

zabavne akce. Verejne Akce Zábavné atrakce pujcovna praha brno ostrava

atrakce zábavné simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

zábavné zabava atrakci zábavnéÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

zábavné atrakce zabavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m x2 uvnitř nebo venku

zábavné atrakce popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Zábavná Veřejná akce uspokojuje 50% požadavků naších zákazníků. Akce tohoto tipu vyhovují na svatby, promoakce nebo oslavy různých společností v počtu nejlépe do 100 lidi.

Doporučujeme na akce pro 25-100 osob.

Cena: od 5998 Kč/den.

Akce zahrnuje:
2x Xbox 360 herní konzole s příslušenstvím, 2x Kinect, 3x sada her tématiky "Zábava" 2x video techniku, instalace a demontáž, 1x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

zábavné atrakce Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

zábavné akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

zábavné atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava Plánujete udělat překvapení a darovat zábavné atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat zábavné Veřejná akce

 

 

 

 

 

Zábavné atrakce Brno svatby herna. Pujcovna atrakceZábavné atrakce Praha. Teambuilding pujcovna atrakceZábavné atrakce Ostrava. oslavy pujcovna atrakciZábavné atrakce prezentace Zlin. Zapujceni atrakce.Zábavné akce a atrakce pro výstavy. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce OlomoucZábavné akce a atrakce pro veletrhy. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce LiberecZábavné akce a atrakce pro promo akce. Zábavné Atrakce pujcovna JihlavaZábavné akce a atrakce pro dětské dny. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Hradec KraloveZábavné akce a atrakce pro dětské party. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce LuhacoviceZábavné akce a atrakce pro dětské narozeniny. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce MostZábavné akce a atrakce pro dětské večírky. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Pardubice hernaZábavné akce a atrakce pro narozeniny. Zábavné atrakce a dětské simulatory, herný party Xbox. Atrakce Mladá BoleslavZábavné akce a atrakce pro silvestrovské večírky. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Karlovy VaryZábavné akce a atrakce pro teambuilding. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce TepliceZábavné akce a atrakce pro teambuilding party. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Ústí nad LabemZábavné akce a atrakce pro teambuilding oslavy. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce KarvináZábavné akce a atrakce pro teambuilding večírky. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Frýdek-MístekZábavné akce a atrakce pro prezentace. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Karlovy VaryZábavné akce a atrakce pro akce. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce doručení po ČRZábavné akce a atrakce pro silvestrovské party. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce JihlavaZábavné akce a atrakce pro silvestrovské večírky. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce Brno i PrahaZábavné akce a atrakce pro silvestrovské party. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce ChomutovZábavné akce a atrakce pro dny. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce domaZábavné akce a atrakce pro oslavy. Zábavné atrakce a simulátory, herný party Xbox. Atrakce v prazeZábavné akce a atrakce pro Vás!. Zábavné atrakce a dětské simulatory, herný party Xbox. Atrakce po ČR

zábavné zábava zábavné simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

zábavna zabava zábavné atrakceÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

zábavné simulator zabavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m x3 uvnitř nebo venku

zabavna atrakce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Zábavná Mega akce vyhovuje pořádání oslav a akcí s počtem od 100 osob. Doporučujeme na vánoční večírky, velké prezentace a slavnosti. Používání projekčního plátna šířkou 4m, profesionální projekce a plazmové TV šířkou 65" s možností 3D přinesou nejlepší zábavu a zážitky od herního zařízení tohoto typu ve světě!

Doporučujeme na akce od 100 osob a více.

Cena: od 16370 Kč/den.

Akce zahrnuje:
3x herní zařízení varianty "Základní", 3x video techniku s podporou 3D, instalace a demontáž, 2x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

simulator zabava Doporučujeme

Zavřít

zábavné party akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

zábavné atrakce Praha Brno karaoke Plánujete udělat překvapení a darovat zábavné atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat zábavné MEGA akce party

 

 

 

 

 

Nejlepší akce zapamatovává si emocemi, které hráči získají!

Akce na klíč Karaoke, Zabava, Sportovni, Zavodni
Výborný servis a individuální přístup ke každému

Zkušená a profesionální obsluha RentFun.cz HOST nejenom ukáže jak se ovládají hry, ale taky pomůže vyřešit kterýkoli problém a podpoří v uspořádání soutěže. Pokusíme se zapojit do zábavy maximální počet Váších hostů. Doporučujeme používat obsluhu RentFun.cz HOST pro získání nejlepší zábavy a spokojenosti hostů na akci.
V nabídce jsou standardní varianty akcí a zároveň rádi zpracujeme exkluzivní akce na Váš požadavek, např. s integrace obchodní značky nebo specializované tematiky.
Bohaté zkušenosti s provedením oslav, různých společenských a soukromých večírků, VIP akcí na veletrzích, festivalech, konferencích. Fotografie z některých akcí můžete prohlédnout zde.

Profesionální Audio/Video zařízení a instalace

Nejlepší herní zábava je garantovaná všem účastníkům používáním nejnovější audio/video techniky.
Profesionálné audio zařízení přinese účastníkům kterékoli akce skvělé zvukové efekty a super zážitky!
Profesionálně nainstalované video zařízení garantuje všem účastníkům akce super zábavu a zážitky ve kterýchkoli místnostech při kterémkoli osvětlení. S použitím výborného video zařízení - od projektoru do bezokrajové LCD stěny 138" - každý ocitne se ve hře a zábavě!

Akce na klíč různého rozmachu současné i v několika místech

Realizace akcí na klíč různého rozmachu od 1-2 herních sestav na narozeniny, oslavu nebo teambuilding, až do obrovských zábavních akcí, kde pomoci Internetu mohou soutěžit se hráče, nacházející se v různých místech bez ohledu na město nebo stát. Např. fotbal, volejbal, závodní soutěže.
Hrání současně v několika místech! Například tým v Brně může soutěžit se v volejbal současně s týmem v Praze. Možnost hrání v souvislostí s tématikou do 16 míst současně. Exkluzivní nabídka a super zábava!
Tým RentFun.cz stále testuje vše hry na trhu aby nabídnout našim zákazníkům nejlepší a nejzábavnější akce, atrakce a herní zařízení. Stalým klientům jsme vždy hotové zajistit nové akce a exkluzivní nabídku pro nezapomenutelné zážitky.