Zábava na svatbě Nápady na zábavu

 

 

 

 

 

 

AUDIO VIDEO na svatbe

Auido/video techniku na svatbu najdete zde

 

RentFun NOCOVID ZONA

 

 

Hledáte zábavu na svatbu?


Potřebujete nápady zábavy a her na Váš svatební večírek? Hledáte zábavu na svatbu pro děti i pro dospěle? Rádi Vám pomůžeme. Podle zkušeností našich klientů nejpopulárnější zábava na svatební akce je :

Zábava svatebni karaoke. karaoke na svatbe. Svatebni karaoke Klasika zábavy na svatební party. Pronájem Karaoke ve variantách: české, anglické, slovenské, ruské nebo italské karaoke. Exkluzivně - připojeni až do 8 mikrofonů pro svatby s velkým počtem lidí - super Zábava pro Všech! Nebo exkluzivně anglické karaoke od RentFun s profesionálním video a podporou systému hodnocení pro soutěže - hosty na svatbě mohou mezi sebou soutěžit.

Pronájem karaoke na svatbě může byt realizován s použitím Vaší video/audio techniky nebo můžete objednat u nás i audio/video techniku - projektory, plátna, LCD/ plazmové TV a kvalitní studiové reproduktory. V různých variantách zapůjčená audio/video technika vyhovuje požadavkům svatebních akce kterýchkoli rozměrů. Pronajatá audio/video technika může byt použitá i pro promítání foto prezentace nebo video.

S ohledem na Vaše požadavky svatební zábava "karaoke" může byt doručena kurýrní službou nebo ve variantě akce na klíč - dodávkou včetně instalace/deinstalace a obsluhy RentFun.cz v průběhy akce pro nejlepší zážitek.


svatba-zabava-vecire-zvatba-zabava-party Druhou nejlepší zábavou na Vaše svatbě mohou byt sportovní simulátory na základě senzorového zařízení - super Zábava pro děti i dospělé. Pronájem bowling simulátoru na základě senzoru Kinect - ovládaní celým tělem. Simulátor má jednoduché ovládaní, nevyžaduje hodně prostoru (stačí kousek 2x2 metry).

Hosty Vaše svatby mohou soutěžit mezi sebou jak ve střední aktivních sportech, například, bowling nebo golf, tak i ve více aktivních - lyžování, tenis a jiné. Naše zkušenost ukazuje, že spuštěné sportovní simulátory dovolí ušetřit spoustu vypitého alkoholu! Sportovní zábava vyhovuje dospělým - mohou například zahrát golf, bowling nebo lyžování a speciální hry - jízda raftem, dráha s zábavnými překážky - jsou výborné pro dětí. Mohou hrát s radostí a nerušit dospělé.

Pronájem sportovních simulátorů na svatbě může byt realizován s použitím Vaší video/audio techniky nebo můžete objednat u nás i audio/video techniku - projektory, plátna, LCD/ plazmové TV a kvalitní studiové reproduktory. Pronajatá audio/video technika může byt použitá i pro promítání foto prezentace nebo video.


Zábava svatebni party. Zabava na svatbe. Svatebni Tanecni Zabava Výborná zábava na svatbě. Bez ohledu na to, že na první pohled vypadá jako zábava jenom pro ženy, může od toho taky získávají spoustu pozitivních emocí! Avšak, pokud mužská polovina nesouhlasí s takovou zábavou, můžete objednat taky i závodní simulátor. Zatančit můžete pod nejhorší hity (Satisfaction, Poker Face, What Is Love, Macarena, Y.M.C.A. a hodně jiných) a podle hodnocení počitačů vybrat nejlepšího tanečníka večeru!

Pronájem tanečních simulátorů na svatbě může byt realizován s použitím Vaší video/audio techniky nebo můžete objednat u nás i audio/video techniku - projektory, plátna, LCD/ plazmové TV a kvalitní studiové reproduktory. Pronajatá audio/video technika může byt použitá i pro promítání foto prezentace nebo video.


Nevíte, co nejlepší vyhovuje na Vaše svatební akce nebo potřebujete svatební zábavu, kterou nemáme v nápadech RentFun.cz? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář "RentFun.cz Akce na klíč" a na základě poskytnutých detailů rádi připravíme nabídku právě pro Vás.