RentFun  •  Zábava na klíč

 

 

 

Moderní zábava na oslavy.
Originální překvapení k narozeninám

 

 

RentFun NOCOVID ZONA

Nebojte se koronaviru,
používáme PlasmaCluster

 

 

 

Zábava na oslavu 40 narozeninpřekvapení na narozeniny zábava na párty Praha Brno Ostrava Olomouc Zlinpřekvapení na narozeniny zábava na oslavy Praha Brno Ostrava Olomouc Zlin Plzen
leftright

V RentFun máme bohaté zkušenosti se zajištěním zábavy na oslavy, narozeninové párty pro děti a dospělé. Super překvapení na oslavu 30., 40., 50. narozenin. Zábavu doručíme kdekoliv po ČR.

 

 

 

Interaktivní zábava v porovnání s tradiční zábavou na oslavy přiláká více lidí a přinese super zážitky. Ideální zábava jako narozeninové překvapení pro muže a ženy bez ohledu na věk.

narozeninové překvapení tipy Brno Praha Olomouc Zlinzábava na oslavu narozenin, zábava na oslavy Praha Brno Olomouc Zlinnarozeninové překvapení Napady Zábavy na večírky, zábava na oslavu narozenin akce
leftright

 

 

 

Zábava na oslavu 50 narozenin, narozeninové překvapení 50. let, narozeninové překvapení Nápady zábavy na oslavyoslava 50. narozenin nápady, Zábava narozeninové překvapení
leftright

Užijte si naše služby, jako jsou sportovní, závodní, letecké, taneční a hudební interaktivní zážitky. Techniku Vám doručíme, nainstalujeme a pokud potřebujete, RentFun obsluha zprovozní zábavu v průběhu akce.

 

 

 

 

RentFun Wizards - obsluha přiláká více lidí, zorganizuje soutež a zodpoví veškeré dotazy.

 

 

 

Kvalita na prvním místě.

 

 

Mezi naše zákazníky patří soukromé osoby, malé a velké společnosti, muzea, obce a kraje. Vyberte si z hotové nabídky nebo kontaktujte RentFun Works - řešíme vaše individuální požadavky.

Zábava překvapení na oslavy a pártyzábava na oslavy narozenin, překvapení na partyzábava na oslavu narozenin, narozeninové překvapení na oslavy
leftright

 

 

 

narozeninové překvapení - párty, oslavy pártypřekvapení, Pobavit hosty na večírkyzábava na oslavu 50 narozenin, překvapení - pobavit hosty na oslavy Praha Brno Ostrava Olomouc Zlin
leftright

Technika k samostatnému pronájmu nebo zábava na klíč. Snadné ovládání - ideálně pro děti a dospělé. Technika je mobilní - rychle se instaluje a vejde se do každého prostoru.

 

 

 

Věříme, že sblížíme naše zákazníky s kolegy, přátelé a celou rodinou ve společně strávených radostných okamžicích! Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Oslava 40. narozenin překvapení, Pobavit hosty na pártyoslavy překvapení Pobavit hosty na párty Prahapřekvapení Pobavit hosty na oslave
leftright

 

 

 

 

 

 

Máte nějaké otázky?
Kontakty >

Máte nějaké otázky? Rádi vám pomůžeme.

 

 

Naši zákazníci řekli

 

"Všechno proběhlo dobře, nejvíc se hostům líbilo Rock Band, instruktoři se opravdu snažili všem pomoc. Hezká práce, děkujeme."

Maria Z

"Chtela jsem Vam predevsim podekovat, zarizeni slavilo na nasi akci vcera velky uspech."

Anonymní

"Libí se mi vaše stránky, přístup, zábava, obsluha.... Nej zábava - tancování."

Anonymní

"Přítomnost vašeho člověka na oslavě byla super. Měl nekonečnou trpělivost s dětmi. Vše proběhlo dle naší původní představy.."

Riki

"Perfektní organizace, kdy si Vaše společnost vše zařídila (montáž, demontáž, provoz) a my tak měli o starost méně."

Anonymní

"Výborná zábava, jediný dostupný zprostředkovatel. Vyplatilo se zaslání do Prachatice až z Brna. Komunikace bez chyby, pomoc i rada na telefonu. Doporučuji!"

Anonymní

"Děkuji Vám za zapůjčení aparatury, zábava byla dobrá, bohužel ji na základě stížností obyvatel ukončila policie.....měli jsme totiž pořádné reproduktory....Veselý obličej.....rád doporučím, všichni byli spokojeni....."

Anonymní

"Idealní firma pro řesení nudy při izolaci i na deštivé víkendy, s profesionálnim přístupem vysvětlí obsluhu pokud jste stejně jako nikdy žádnou konzoli jestě neměli."

Tepa Staněk

"Vše nachystáno včas. Vše výborně fungovalo. Velká ochota na místě a moc příjemné vystupování. Aktivita samotná sklidila veliký ohlas."

Anonymní

 

Rychle ověřit termín

Stisknutím tlačítka souhlasíte s použitím a uložením Vaších osobních údajů pro zpracování poptávky. Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.