Akce na klíč Tance Taneční atrakce

 

 

 

 

RentFun NOCOVID ZONA

Nebojte se koronaviru,
používáme PlasmaCluster

 

  • Pronájem simulátoru výuky moderního tance

  • Pronájem simulátoru tance a zpěvu Michael Jackson

  • Pronájem simulátoru tance a zpěvu Black Eyed Peace

  • Pronájem simulátoru cvičení Zumby

  • Pronájem simulátoru moderního tance pro 4 lidi

  • Pronájem simulátoru klasického tance současně s karaoke!

  • Pronájem tanečních podložek - do 4 hráčů současně

 

Nejlepší taneční atrakcí zapamatovává si emocemi a zábavou, které získávají hráči!

Pro Vaše taneční akce v nabídce máme již hotové varianty, a zároveň pomůžeme připravit exkluzivní akce podle Vašich požadavků např. s používáním obchodní značky nebo specializované tematiky. Podle počtu osob taneční akce jsou předložené ve 3 variantách: Soukromá akce (5-25 osob), Veřejná akce (25-100 osob) a Mega akce (100 osob a více). Herní zařízení s tématikou "Tance" použito v balíkách jako vzor a může být změněno podle Vašich požadavků.

 

Taneční Soukrome Akce. Taneční herní party

Taneční zábava tance simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

tance zabava Taneční atrakceÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

tanecni simulator tanecni zabavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m uvnitř nebo venku

tanecni atrakce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Taneční Soukromá akce obsahuje základ, který potřebujete k uspořádání akce tematiky „Tance“, ale s omezeným prostorem nebo rozpočtem. Ideálně použít jako zábavu na narozeniny, malé akce, teambuilding, dětské dny a večírky s počtem účastníků do 25 osob.

Doporučujeme na akce pro 5-25 osob.

Cena: od 2210 Kč/den.

Akce zahrnuje:
1x Xbox 360, 1x Kinect, sada her tématiky "Tance", 1x 42“ Plazma/LCD TV, 1x RentFun.cz podstavec "Magic Box", instalace a demontáž.

 

tanecni atrakce Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

tance akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

tanecni atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava  Plánujete udělat překvapení a darovat taneční atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Taneční Soukromá akce

 

 

 

 

 

Taneční Verejne Akce. Taneční Zabava

atrakce tanecni simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

tanec zabava atrakci tanecniÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

tanec zabavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m x2 uvnitř nebo venku

tance atrakce popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Taneční Veřejná akce uspokojuje 50% požadavků naších zákazníků. Akce tohoto tipu vyhovují na svatby, promoakce nebo firemní oslavy různých společností v počtu nejlépe do 100 lidi.

Doporučujeme na akce pro 25-100 osob.

Cena: od 7530 Kč/den.

Akce zahrnuje:
1x Xbox 360 herní konzole s příslušenstvím, 2x Kinect, 3x hra nebo 3x sada her tématiky "Tance", 2x 50“ (129cm) plazmové TV, 2x RentFun.cz podstavec "Magic Box", instalace a demontáž, doručení a odvoz, 1x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

Tanec atrakce Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

tanecni akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

tance atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava  Plánujete udělat překvapení a darovat taneční atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Taneční Veřejná akce

 

 

 

 

 

Taneční svatby tance. Taneční firemní akce Brno.Taneční teambuilding tance. Taneční firemní akce Praha Taneční firemní oslavy tance. Taneční firemní akce Ostrava Taneční prezentace tance. Taneční firemní akce ZlinTaneční výstavy tance. Taneční firemní akce OlomoucTaneční veletrhy tance. Taneční firemní akce LiberecTaneční promo akce tance. Taneční firemní akce JihlavaTaneční dětské dny tance. Taneční firemní akce Hradec KraloveTaneční dětské party tance. Taneční firemní akce LuhacoviceTaneční dětské narozeniny tance. Taneční firemní akce MostTaneční dětské večírky tance. Taneční firemní akce PardubiceTaneční narozeniny tance. Taneční firemní akce Mladá BoleslavTaneční silvestrovské večírky tance. Taneční firemní akce Karlovy VaryTaneční firemní teambuilding. Taneční firemní akce TepliceTaneční party tance. Taneční firemní akce Ústí nad LabemTaneční oslavy tance. Taneční firemní akce KarvináTaneční večírky tance. Taneční firemní akce Frýdek-MístekTaneční firemní prezentace tance. Taneční firemní akce Karlovy VaryTaneční Zabava. Taneční firemní akce SK ČRTaneční Párty tance. Taneční firemní akce JihlavaTaneční Zábava. zabavne tanecni hryTaneční atrakce a akce pro firemní silvestrovské party. Taneční simulátor, taneční firemní akce ChomutovTaneční atrakce a akce pro firemní dny. Taneční simulátor, taneční firemní akce domaTaneční atrakce a akce pro firemní oslavy. Taneční simulátor, taneční firemní akce v praceTaneční atrakce a akce pro Vás!. Taneční simulátor, taneční firemní akce po ČR

tanecni zábava tanec simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

tanec zabava tanecni atrakceÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

tanec simulator tanecni zbavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m x3 uvnitř nebo venku

tanecni atrakce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Taneční Mega akce vyhovuje pořádání oslav a akcí s počtem od 100 osob. Doporučujeme na firemní vánoční večírky, velké prezentace a slavnosti. Používání projekčního plátna šířkou 4m, profesionální projekce a plazmové TV šířkou 65" s možností 3D přinesou nejlepší zábavu a zážitky od herního zařízení tohoto typu ve světě!

Doporučujeme na akce od 100 osob a více.

Cena: od 15995 Kč/den.

Cena dopravy: od 7,2 Kč/km. Slevy pro velké města - Praha, Brno, Bratislava.

Akce zahrnuje:
3x Xbox 360 herní konzole s příslušenstvím, 2x Kinect, 3x sada her tématiky "Tance", 4x taneční podložka DDR, 3x 60“ plazmové TV s podporou 3D, 3xRentFun.cz podstavec "Magic Box", instalace a demontáž, doručení a odvoz, 2x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

tanec zabava Doporučujeme

Zavřít

tanec party akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

tanecni atrakce Praha Brno karaoke  Plánujete udělat překvapení a darovat taneční atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Taneční  MEGA akce sport party