Pronájem Kinect

Pronájem Kinect. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

Kinect pro Xbox 360 s více než 20 s licencovanými hrami


Půjčovna Kinect Video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.  Prohlédnout video

Ceny na pronájem Kinect

Objednat pronájem Kinect

Kinect půjčovna proZábava pro: dětí, mládež a dospělé

Kinect půjčovna pro aktivitaÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

Půjčovna Kinect pro využitíKinect využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, akce na klíč

k zábavě KinectK zábavě: Xbox 360, příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m, video/audio technika (možno objednat zde), pro aktivní hry sportovní boty

Kinect na akce Můžete o nic se nestarat a půjčit Kinect včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Kinect akce na klíč

Kinect pronájem popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík zahrnuje: 1 Kinect senzor od Microsoft, 1 Kinect držák na LCD / Plazma TV, 4 hry: Kinect Adventures a 3 hry z nabídky podle vašeho přání.

Kinect je senzor pro konzoli XBOX 360, který sleduje pohyby vašeho těla a nevyžaduje ovladače - "Ovladačem jste Vy". Funguje se všemi modely Xbox 360. Kinect je nová technologie - některé hry mohou přinést zklamání, a to kvůli nedokonalému ovládání - všechny hry testujeme, abychom se ujistili, že poskytujeme ty nejzábavnější a nejlepší hry na trhu - Kinect Sports, Dance Central, Kinectimals, Child of Eden a jiné.

Chcete zkusit Kinect senzor před nákupem? Instalace senzoru Kinect je snadná a rychlá - skontrolujte naše video "Rychlá instalace / nastartování senzoru Kinect"

Skákejte, tancujte, hrajte si a zapomeňte na ovaldače!

Máte zájem nakoupit Kinect senzor nebo potřebujete poradit s tím? Rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu.

Kinect pronajem Expert pujcovna Doporučujeme

Zavřít

Kinect půjčovna, pronájem Kinect Nejlepší zážitky a zábavu od Kinect lze získat pouze s kvalitní audio/video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů, TV a reproduktorů pro Kinect.

Kinect pujcovna Praha Brno Kinect pronajem Chcete udělat překvapení a darovat zábavu s Kinect na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.