F1 simulátor Pronájem Formule 1 trenažeru Esports Series

 

 

 

 

Pronájem F1 simulátoru, Půjčovna simulátoru f1, Půjčovna závodního F1 Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, ZlinRed Bull Racing F1 Trenažér pronájem RB7Vodafone McLaren Mercedes F1 Trenažér pronájem MP4-26Scuderia Ferrari F1 Trenažér pronájem 150° Italia FerrariScuderia Ferrari F1 Trenažér pronájem 150° Italia FerrariMercedes GP Petronas F1 Trenažér pronájem pro F1Lotus-Renault GP F1 Trenažérr pronájem Renault R31AT&T Williams F1 Trenažér pronájem FW33 motor od CosworthForce India F1 Team F1 Trenažér pronájem VJMO4 Motor od Mercedes-BenzSauber F1 Trenažér půjčovna Sauber C30 motor od FerrariScuderia Toro Rosso F1 Trenažér půjčovna STR6 motor od FerrariTeam Lotus F1 Trenažér půjčovna T128 motor od RenaultTHRT F1 Team Trenažér půjčovna HRT F111 motor od CosworthMarussia Virgin Racing půjčovna MVR-02 motor od CosworthMarussia Virgin Racing půjčovna MVR-02 motor od CosworthTrenažér půjčovna F1 Melbourne – Australia, Malaysia, Shanghai – China, Istanbul – Turkey, Catalunya – SpainTrenažér půjčovna F1 Montreal – Canada, Valencia – Spain, Silverstone – Great Britain, Nurburgring – GermanyTrenažér závodního auta F1 Půjčovna a pronájemTrenažér půjčovna F1 Praha, Ostrava, BrnoNabízíme jízdu na závodních simulátorech f 1

 

7900kc/den 11900kc/vikend OBJEDNAT pronájem F1 trenažeru Expert

 

F1 trenažer Expert


video pro pronájem F1 trenažeruu. Varianta - Expert. Pronájem F1 závodní atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Objednat pronájem F1 trenažeru Expert

Formule 1 trenažer pronajem Expert popisPopis a co je v balíku (Již máme připravenou sezonu 2018!)

Zavřít

Balík "Pronájem F1 trenažeru Expert" zahrnuje: herní zařízení, 1 držák/stojan volantu a pedálů, 1 závodní sedačku nebo F1 kokpit, 1 Fanatec CSR nebo jiný profesionální volant, 1 profesionální pedály, hry Formula F1 sezóna 2010-2018, kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Rychlý, Krásný, Kompaktní, Hlasitý!

Špičková kvalita a nejlepší Formule 1 zážitky, které přijedou přímo k Vám. Nabízíme Vám největší počet možností konfigurace F1 simulátoru podle Vaších představ.

Možnost výběru sedačky - závodní sedačka, oficiální Flormule 1 Esport series sedačka, kterou používají vše týmy Formule 1 na virtuální soutěži nebo F1 Bomba kokpit. Statický nebo pohyblivý 3D motion s efekty houpání, naklánění a vibrace. Pro pohyb komponentů požíváme elektrohydraulický isystém, který přichází z autoprůmyslu. Dokáže vyvinout přetížení až 2G stejně jako vetší simulátory, ale na rozdíl od jiných motion systémů umožňuje bezproblémový non-stop provoz bez přehřevu díky elektrohydraulickým prvkam.

Dá se zvolit virtuální realitu, 1 obrazovku nebo 3Real screens panoromatickou obrazovku celkovou délkou 4m pro realistické zobrazení Formule 1 aut - velikost jako ve skutečném životě.. Ve variantě na klíč RentFun obsluha zaškolí hráče a ráda zodpoví kterékoli dotazy. Díky bohatému výběru možností nastavení simulátor dá se použit pro začátečníky, pokročilé nebo profesionály. Výborná varianta na provedení soutěže, pro volnou zábavu nebo jako show - aby přilákat lidi, zvláště s pohyblivou 3D motion platformou a velkým obrázkem kolem hráče.

Použito na stovkách akcí po EU, v různých konfiguracích a vždy ke spokojenosti a zábavě hráčů.

Formule 1 trenažer Expert proZábava pro: mládež a dospělé

Formule 1 trenažer pronajem Expert k zábavěK zábavě potřebujete: příkon 220 V, prostor 2mx3m, videotechnika (možno objednat zde)

Formule 1 trenažer Expert aktivitaÚroveň zábavné aktivity: střední - velká

Formule 1 trenažer pronajem Základní využitíFormule 1 trenažer Expert využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, závodní akce na klíč

F1 trenažer pronajem Expert trenažer F1 Můžete o nic se nestarat a půjčit Formule 1 trenažer Expert včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Akcí na klíč: Závodní zábava

F1 simulátor pronajem Expert simulátor F1 Doporučujeme

Zavřít

F1 Praha, simulátor F1 Brno Formule 1 Nejlepší Formule 1 zážitky a zábavu lze získat pouze s kvalitní video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů a TV pro Formule 1 simulátor Expert.

F1 simulator Expert pujcovna Brno Praha F1 simulator pronajem Expert Chcete udělat překvapení a darovat F1 zábavu jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

F1 simulátor pronajem Základní využitíSeznam aut a závodníků: otevřít
Seznam závodních tratí: otevřít

 

 

 

 

Pronájem F1 simulátoru od RentFun.czZábavné atrakce F1 na akcePůjčovna závodního F1 Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, ZlinPůjčovna simulátoru F1 za super cenypronájem simulátoru f1 v Praze a BrneSimulátor F1 včetně super závodní sedačky s vibrační motoryNabízíme pronájem simulátorů f1 závodních vozůNabízíme pronájem replik a simulátorů f1 závodních vozůZábava na firemní večírky pronájem simulátorů F1Pronájem simulátorů f1 na prezentační akcePronájem f1 zabavy na narozeninové pártyPronájem f1 zabavy na narozeninové pártyPronájem f1 simulátorů na veletrhy a výstavyPronájem mobilního simulátoru F1 na AkcePronájem mobilního simulátoru f1 na teambuilding pro zábavuPronájem závodního simulátoru F1Půjčovna závodních simulátorů F1Pronájem F1 závodních simulátorů pro soukromé osobypronájem atrakcí F1 pro firemní akce Praha, Brno, Olomoucsimulator v praze, pronájem atrakcí F1 pro firemní akce Praha, Brno, Ostrava

 

1415kc/den 2975kc/vikend OBJEDNAT pronájem F1 simulátoru Super Zábava

 

 

F1 simulátor Super Zábava


video pronájem F1 simulátoru. Varianta - Super Zábava. Pronájem F1 atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Objednat pronájem F1 simulátoru Super Zábava

Formula 1 simulátor pronajem Super Zábava popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík "Pronájem F1 simulátoru Super Zábava" zahrnuje: herní zařízení, 2 hry: Formula F1 sezóna 2010 a Formula 1 sezóna 2011, 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Super zábava, super kvalita, super cena! Nádherný design volantu, řadící páky ve stylu F1, force feedback, skvělé pedály a sedáčka s zabudovaným audio systémem a pohybujícími se motory poskytnou nádhernou chuť a super zábavu! Simulátor F1 Super Zábava zahrnuje sezóny Formule 1 2010 a 2011 se seřiditelným nastavením pro začátečníky, milovníky a profesionály. Speciální nastavení pomohou začátečníkům kontrolovat ovládání, brzdění a plyn. Hry v balíčku jsou nejlepší na trhu z pohledu provádění skutečného poctu rychlostí a grafického designu. Plně licencované Formule 1 auta a dráhy.

Pro Formule 1 simulátor Super Zábava je možnost instalace největší v ČR 3TV 100% REAL SIZE panoramní obrazovky (délka až 3,3 metru) pro realistické zobrazení Formule 1 aut - velikost jako ve skutečném životě!

Formula 1 simulátor Super Zábava proZábava pro: dětí, mládež a dospělé

Formula 1 simulátor pronajem Super Zábava k zábavěK zábavě potřebujete: příkon 220 V, prostor 1mx2m, videotechnika (možno objednat zde)

Formula 1 simulátor Super Zábava aktivitaÚroveň zábavné aktivity: střední

Formula 1 simulátor pronajem Super Zábava využitíFormule 1 simulátor Super Zábava využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, závodní akce na klíč

F1 simulátor Praha, Nejlepší simulátor F1 Brno Můžete o nic se nestarat a půjčit Formule 1 simulátor Super Zábava včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Akcí na klíč: Závodní zábava

F1 simulátor pronajem Super Zábava simulátor F1 Doporučujeme

Zavřít

K pronájmu F1 simulátoru Super Zábava doporučujeme: držák volantu a pedálů

Formule 1 Zabava F1 zazitky Nejlepší Formule 1 zážitky a zábavu lze získat pouze s kvalitní video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů a TV pro Formule 1 simulátor Super Zábava.

F1 simulator Super Zabava pujcovna Praha Brno F1 simulator pronajem Chcete udělat překvapení a darovat Formule 1 zábavu na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

F1 simulátor pronajem Základní využitíSeznam aut a závodníků: otevřít
Seznam závodních tratí: otevřít

 

 

 

 

f1 simulátor. Pronájem simulátoru formule, Půjčovna závodního f1 simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlin

 

945kc/den, 1535kc/vikend OBJEDNAT pronájem F1 simulátoru Základní

 

 F1 simulátor pronajem Základní využitíF1 simulátor nebo kopie monopostu?

Zavřít

F1 simulátor pronajem Základní využití F1 simulátor nebo kopie monopostu?

Kopie monospotu F1 je výborná dekorace prostoru, ale skutečné týmy Formule 1, například Red Bull nebo Ferrari, nepoužívají plnou kopii monospotu pro profesionální Formule 1 simulátory - video zde. Důvodem toho je potřeba realizovat realistický obrázek, proto nikdy neuvidíte moderní profesionální simulátor F1, který má, například, přední kola. Nejdůležitější ve Formule 1 simulátoru je audio/video a technické zařízení. Exkluzivně nabízíme F1 simulátor ve 3 variantách - Základní, Super Zábava, Expert, které vyhovují všem hračům. Ve spolupráci s nejlepšími firmami video instalace používáme pro maximálně realistický obrázek jenom profesionální video techniku - projekce až do plazem 80 palců, což je ideálně pro venkovní akce. Samozřejmě žádná replika simulátoru Formule 1 s málou obrazovkou nemůže poskytnout nejlepší zážitky Formule 1.

Všechny balíčky F1 simulátoru od RentFun CZ zahrnují nejmodernější herní zařízení a sensační herní křeslo. Na rozdíl od jiných herních křesel, určených pro domácí požití, ve výrobě křesel RentFun CZ se používá materiály z realních aut, které jsou moc odolné. Této materiály jsou určené pro používání velkým počtem lidí a ideálně vyhovují na venkovní akce. Otevřená konstrukce dovolí rychlou výměnu hračů a absence plastu v sedačce zaručují, že lidé budou se cítit pohodlně a bezpečně. Zabudované do sedačky reproduktory, subwoofer a vibrační motory přinesou hráče zábavu a super zažítky Formule 1!


F1 simulátor Základní


F1 simulátoru pronájem simulátoru  F1 půjčovna závodního F1 Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlin
Prohlédnout video

Objednat pronájem F1 simulátoru

F1 simulátor pronajem Základní popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík "Pronájem F1 simulátoru Základní" zahrnuje: herní zařízení, 1 sezóna Formula 1, 1 herní sedačka (zabudované reproduktory, subwoofer), kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Nejlepší simulátor Formule 1 zapamatovává si emocemi a zábavou, které získávají hráči!

F1 simulátory třídy Základní nejvíce vyhovuje pro začátečníky.

Gamepad-Volant samozřejmě nemůže poskytnout simulace řízení kokpitu Formule 1, ale nabízí skoro nejsnadnější ovládání ve světě - s tím to zvládne prostě každý! Dobře se hodí na závodní akce a párty, kde lidí nemají žádnou zkušenost se řízením auta. Simulátor F1 Základní je dobrá varianta pro akce, kde máte málo místa, například závodní akce v barech, domácí oslavy v malých prostorech.

Nejjednodušší instalace F1 simulátoru Základní a velice malá váha komponentů dělají tento balíček snadno přepravitelným, velice mobilním s možnosti instalace skoro na kterýmkoliv místě.

Simulátor Formule 1 Základní vyhovuje i pro té nejmenší fanoušky Formule 1, které bez problémů zvládnou ovládání.

F1 simulátor Základní proZábava pro: dětí a mládež

F1 simulátor pronajem Základní k zábavěK zábavě potřebujete: příkon 220 V, prostor 1mx2m, videotechnika (možno objednat zde)

F1 simulátor Základní aktivitaÚroveň zábavné aktivity: malá - střední

F1 simulátor pronajem Základní využitíFormule 1 simulátor Základní využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, závodní akce na klíč

Formule 1 simulátor na akci Můžete o nic se nestarat a půjčit Formule 1 simulátor Základní včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Akcí na klíč: Racing zábava

F1 simulátor pronajem Základní simulátor F1 Doporučujeme

Zavřít

F1 zážitky Formule 1 zážitky F1 zabava Nejlepší Formule 1 zážitky a zábavu lze získat pouze s kvalitní audio/video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů a TV pro Formule 1 simulátor Základní.

F1 simulator zakladni pujcovna Praha Brno F1 simulator pronajem Chcete udělat překvapení a darovat Formule 1 zábavu na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

F1 simulátor pronajem Základní využitíSeznam aut a závodníků: otevřít
Seznam závodních tratí: otevřít