RentFun  •  Zábava na klíč

 

 

 

Moderní a interaktivní zábava na promo akce, prezentace, PR eventy

 

 

 

 

Zábava na promo eventy Praha Brno Ostrava Olomouc ZlinZábava na PR eventy Praha Brno Ostrava Olomouc ZlinModerní zábava na prezentací nového vozidla Praha Brno Ostrava Olomouc Zlin Plzen
leftright

V RentFun máme bohaté zkušenosti se zajištěním zábavy na promo akce, PR eventy, prezentace nových výrobků a služeb. Dodáváme moderní a interaktivní zábavu na kterékoliv akce po EU.

 

 

 

Interaktivní zábava v porovnání s tradiční zábavou přiláká více lidí a přinese nové zážitky. Ideální zábava na prezentace a promo eventy. Přilákejte lidi k nové produkce moderní a interaktivní zábavou.

Zábava nove Generace na promo večírky Brno Praha Olomouc ZlinZábava na PR akce Praha Brno Olomouc ZlinNapady Zábavy na prezentace nových produktů
leftright

 

 

 

Interaktivní zábava na roadshow, promo akceNápady zábavy na roadshow Praha Brno Ostrava Olomouc ZlinZábava na eventy pro obchodni centra Praha Brno Olomouc Ostrava Zlin
leftright

Užijte si naše služby, jako jsou sportovní, závodní, letecké, taneční a hudební interaktivní zážitky. Techniku Vám doručíme, nainstalujeme a RentFun obsluha bude provozovat zábavu v průběhu akce.

 

 

 

 

RentFun Wizards - obsluha přiláká více lidí, zorganizuje soutež a zodpoví veškeré dotazy.

 

Přilákejte více lidí na Vaše promo akce

 

 

 

 

Mezi naše zákazníky patří soukromé osoby, malé a velké společnosti, muzea, obce a kraje. Vyberte si z hotové nabídky nebo kontaktujte RentFun Works - řešíme vaše individuální požadavky.

Moderní zábava na promo vozůZábava na vánoční promo eventyModerní zábava na promo servisu
leftright

 

 

 

simulatory na prezentace nového vozu Praha Brno Ostrava Olomouc ZlinPobavit hosty na prezentace nového vozuPobavit hosty na prezentace nového produktu Praha Brno Ostrava Olomouc Zlin
leftright

Technika k samostatnému pronájmu nebo zábava na klíč. Snadné ovládání - ideálně pro děti a dospělé. Technika je mobilní - rychle se instaluje a vejde se do každého prostoru.

 

 

 

Věříme, že sblížíme naše zákazníky s kolegy, přátelé a celou rodinou ve společně strávených radostných okamžicích! Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Pobavit hosty na promo akce Brno Praha ZlinPobavit hosty na PR eventyNápady zabavy na prezentace nového vozu
leftright

 

 

 

 

Reference zábavy na promo akce najdete zde

 

 

 

Ověřit termín

Stisknutím tlačítka souhlasíte s použitím a uložením Vaších osobních údajů pro zpracování poptávky. Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.

 

 

 

Máte nějaké otázky?
info@cz.rentfun.eu

Máte nějaké otázky? Rádi vám pomůžeme.