Taneční simulátor • taneční zábava

 

 

Taneční simulátor RentFun Dance


RentFun Dance Central Video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem tanečního simulátoru

Objednat pronájem RentFun Dance balíčku

Půjčovna tanečního simulátoruZábava pro: dětí, mládež a dospělé

Tance půjčovna aktivitaÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velká aktivita

Taneční simulátor půjčovna využitíTaneční simulátor využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, akce na klíč

k zábavě taneční simulátoryK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m, video/audio technika (možno objednat zde)

Taneční simulátor na akce Můžete o nic se nestarat a půjčit taneční simulátor včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Taneční akce na klíč

Xbox 360 pronájem popisPopis a co je v balíku

Zavřít

"Pronájem RentFun Dance balíčku" zahrnuje: 1 Xbox 360 konzoli , 1 senzor Kinect, 1 bezdrátový ovladač, taneční hry, kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Super taneční simulátor, který Vás naučí tančit! Zařízení stále skenuje tělo hráče a sleduje Vaše pohyby jako personální choreograf. Ukazuje, co jste udělali dobře a co špatně a kolik jste spálili kalorií. Zařiďte si skutečnou taneční školu u Vás doma!


Máte zájem nakoupit taneční simulátor nebo potřebujete poradit s tím? Rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu.

taneční simulátor pronajem taneční simulátor Doporučujeme

Zavřít

Nejlepší Taneční simulátor Nejlepší zážitky a zábavu od tanečních simulátorů lze získat pouze s kvalitní audio/video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů, TV a reproduktorů pro taneční simulátor.

simulator tance pronajem Chcete udělat překvapení a darovat taneční zábavu na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.