Půjčovna Xbox 360 pronájem Xbox od 275Kč

Xbox pujcovna Praha Brno OstravaZapůjčení Xboxu na firemní večírekXbox 360Xbox k zapůjčeníPronájem Xbox 360Xbox pujcovna za super cenyXbox půjčovna Ostravaxbox brnopůjčovna xbox prahaXbox půjčovna liberec Xbox k zapůjčeníXbox půjčovna zlinpůjčovna Xbox 360 CRxbox brno pujcovnaXbox levne praha pujcovnaXbox Praha pujcovna super cenyXbox super cena pujcovnapujcovna xbox na firemni vecirek do restauraceXbox půjčovna PardubiceXbox pujcovna je zabavaPraha testovat Xbox, zkusit xboxotevřít xbox Brnonejlepsi xbox pujcovna v CRPujčení Wii alternativne je Xbox 360 od RentFun.czxbox party na pujceninejlepsi xbox pujcovna BrnoHerní konzole levne xbox 360 zapujcit zpujcitPůjčovna herních konzolí Xbox 360Půjčovna herních konzolí Brno Xbox 360Xbox Půjčovna levne

275Kč/den
475Kč/víkend
950Kč/týden

Xbox 360 herní konzole s více než 80 licencovanými hrami


Xbox půjčovna VIDEO - pronájem Xbox 360
Prohlédnout video

Objednat >

Herní konzole nové generace? Už máme v nabídce Playstation 4!

 

Půjčovna Xbox proZábava pro: dětí, mládež a dospělé

Xbox půjčovna aktivitaÚroveň zábavné aktivity: malá aktivita

Xbox 360 půjčovna využitíXbox 360 využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, akce na klíč

k zábavě Xbox 360K zábavě: příkon 220 V, prostor 1mx1m, video/audio technika (možno objednat zde)

Xbox 360 na akce Můžete o nic se nestarat a půjčit Xbox 360 včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Xbox akce na klíč

Xbox 360 pronájem popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík "Pronájem Xbox 360" zahrnuje: 1 Xbox 360, 2 bezdrátové ovladače, nabíjecí baterie, 1 Xbox sluchátka s mikrofonem, 5 her z nabídky podle Vašeho přání, kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Pronájem Xbox 360 je super zábava pro děti a dospělé. Xbox 360 je herní konzole, která přináší super kvalitní obraz a zvuk! Můžete ji použít jak doma s rodinou, tak i na akcích: na firemní párty, narozeniny a různé oslavy. Má jednoduché ovládání, které zvládnou i Vaši děti. Xbox 360 nabízí možnost zahrát spoustu her a taky má největší výběr příslušenství. Xbox 360 je super zábava pro firemní akce, teambuilding, oslavy, narozeniny atd.

S pronájmem Xbox 360 máme pro Vás nejlepší nabídku Xbox 360 her a Xbox 360 příslušenství - Kinect, Rock Band, Guitar Hero, DJ Hero, Tony Hawk skateboardu, taneční podložky DDR, Karaoke Lips, super herních a závodních křesel, závodních volantů varianty Začátečník, Super Zábava a Expert.

Potřebujete vyzkoušet Xbox 360 před nákupem? Instalace s pronájmem Xbox 360 herní konzole je snadná a rychlá - skontrolujte naše video "Rychlá instalace / nastartování herní konzole Xbox 360"

Xbox půjčovna Praha Brno Zlin Máte zájem nakoupit Xbox 360 nebo potřebujete poradit s tím? Rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu.

xbox pronajem pujceni xboxu Doporučujeme

Zavřít

Xbox pronájem Xbox Praha, Brno, Ostrava S pronájmem Xbox 360 doporučujeme: pronájem Kinect, pronájem Rock Band, pronájem taneční podložky DDR, pronájem Xbox 360 Karaoke - Lips.

X box pronajem Praha Brno Xbox pujcovna Nejlepší zážitky a zábavu od Xbox 360 lze získat pouze s kvalitní audio/video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů, TV a reproduktorů pro Xbox 360 herní konzole.

X box pujcovna Praha Brno Xbox pronajem Chcete udělat překvapení a darovat zábavu s Xbox 360 na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.