Golfový simulátor Pronájem trenažeru golfu

Golf simulátor. Pronájem simulátoru golfu, Půjčovna golf trenazeru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlin

 

Golfový simulátor Základní


golf simulátor pronájem simulátoru golfu půjčovna golfoveho simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlin
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
golf simulátoru
Základní

Objednat pronájem golf simulátoru a golf atrakce

golf simulátor Základní pro golf atrakceZábava pro: dětí, mládež a dospělé

golf simulátor Základní aktivita golf atrakceÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita

golf simulátor pronajem Základní využitíGolf simulátor Základní využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, sportovní akce na klíč

golf simulátor pronajem Základní k zábavěK zábavě: příkon 220 V, prostor 2mx2.5m, videotechnika (možno objednat zde)

golf simulátor na akci Můžete o nic se nestarat a půjčit golfový simulátor Základní včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Akcí na klíč: Sportovní zábava

Golf simulátor pronajem Základní popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík "Pronájem golf simulátoru Základní" zahrnuje: herní zařízení, golf hra, kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Golf simulátor Základní vyhovuje pro úplné začatečníky a akce, kde účastníky nemají zkušenosti se skutečným golfem. Díky jednoduchému ovládání každému účastníku se podaří získat dobré výsledky a výbornou zábavu!

Golf simulátor Základní zvládnou i dětí, proto můžete ho objednat na akci, kde budou dětí, mládež a dospělé. Žádný trénink, jenom zábava! Díky jednoduchému ovládání každému účastníku se podaří získat dobré výsledky a výbornou zábavu!

golf simulátor pronajem Základní simulátoru golfu Doporučujeme

Zavřít

golfove zážitky a golf zabava Nejlepší golfové zážitky a zábavu lze získat pouze s kvalitní audio/video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů a TV pro golf simulátor Základní.

golf atrakce simulator zakladni pujcovna Praha Brno golf simulator pronajem Chcete udělat překvapení a darovat Golf zábavu na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

 

 

Pronájem golf simulátoru od RentFun.cz golf atrakceZábavné atrakce golf na akce golf atrakcePůjčovna golf Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlin golf atrakcePůjčovna simulátoru golfu za super cenypronájem simulátoru golfu v Praze a BrneSimulátor golfu včetně super golf atrakceNabízíme pronájem simulátorů golfu atrakceNabízíme pronájem golfovyh simulatoruZábava na firemní večírky golf zabavagolf zazitky na prezentační akcePronájem golf zabavy na narozeninové pártyPronájem golf atrakce na narozeninové pártyPronájem golf simulátorů na veletrhy a výstavyPronájem golf mobilního simulátoru golf atrakce na AkcePronájem golf zazitky na teambuilding pro golf zábavuPronájem golf zazitkyPůjčovna golf zabavygolf zazitky pro soukromé osobypronájem golf atrakcí pro firemní akce Praha, Brno, Olomoucgolf simulator v praze, pronájem golf atrakcí pro firemní akce Praha, Brno, Ostrava

Golf simulátor Super Zábava


video pronájem golf simulátoru. Varianta - Super Zábava. Pronájem golf atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
golf simulátoru
Super Zábava

Objednat pronájem golf simulátoru Super Zábava

golf zazitky Super Zábava proZábava pro: mládež a dospělé

golf zazitky Super Zábava aktivitaÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita

golf zazitky pronajem Super Zábava využitíGolf simulátor Super Zábava využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, sportovní akce na klíč

golf zazitky simulátor pronajem Super Zábava k zábavěK zábavě: příkon 220 V, prostor 2mx2.5m, videotechnika (možno objednat zde)

golf zazitky Nejlepší simulátor golfu Brno Můžete o nic se nestarat a půjčit golf simulátor Super Zábava včetně video/audio techniky, instalace, obsluhy a doručení po EU Akcí na klíč: Sportovní zábava

golf zazitky pronajem Super Zábava popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík "Pronájem Golf simulátoru Super Zábava" zahrnuje: herní zařízení, golfová hůl, golf hra Tiger Woods PGA Tour, kabely podle přání pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Golf simulátor Super Zábava byl navržen pro milovníky golfu, které chtěji pobavit svým oblíbeným sportem. Skutečná golfová hůl přinese super zábavu a větší simulace golfu v porovnání se Základním balíkem. Nabizená hra Tiger Woods provede Vás PGA Championship turnajem 2013. Tato hra se baví i osobně Tigera Woodse, viz video.

Golf simulátor pronajem Super Zábava simulátor golfu Doporučujeme

Zavřít

Golf Zabava golfove zazitky Nejlepší golf zážitky a zábavu lze získat pouze s kvalitní video technikou. Zkontrolujte nabídku pronájmu projektorů a TV pro golf simulátor Super Zábava.

Golf simulator Super Zabava pujcovna Praha Brno Golf simulator pronajem Chcete udělat překvapení a darovat golf zábavu na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

 

 

Pronájem golfového trenažéru, Půjčovna simulátoru golfu Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, Zlingolf trenažér simulátor pronájempronájem golfového trenažérutrenazer golfugolfovy trenažér simulátor pronájem golfového trenažérugolfový trenažér na akcegolfový trenažér na vecirekgolfový trenažér na partygolfový trenažér brno praha ostaravagolfový trenažér na firemni akcegolfový trenažér zabavagolfový trenažér Prha BrnoGolfové zážitky Golfové zážitky | Zážitky jako dárkyGolfové zážitky jako dokonalé dárkygolfove simulátor půjčovnagolf simulátor půjčovnaGolfové zážitky je super zabavagolf trenažér půjčovna F1 Praha, Ostrava, Brnogolfový trenažér zabava

Golfový trenažér Expert


video pro pronájem Golf trenažéru. Pronájem golf trenazeru pro firemní akce
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
golf trenažéru
přes email

Objednat Golfovy trenažér Expert

Profesionální golfový trenažér expert proZábava pro: mládež a dospělé

Pronájem trenažérů golfu Expert aktivitaÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velká aktivita

Golfovy trenažérů pronajem využitíGolfový trenažér Expert využití: soukromé (1ks), veřejné (2ks) a velké akce (3ks a více) uvnitř nebo venku, sportovní akce na klíč

Formule 1 simulátor pronajem Expert k zábavěK zábavě: prostor 5m - 65m

golfovy trenazer pronajem Expert simulátor golfu Můžete o nic se nestarat a půjčit Golfový trenažér včetně instalace, obsluhy a doručení po EU Akcí na klíč: Sportovní zábava

golf trenazer pronajem Expert popisPopis a co je v balíku

Zavřít

Balík "Pronájem golfového trenažéru Expert" zahrnuje: golfové herní zařízení, golfové zařízení.

Golfový trenažér Expert umožňuje plnohodnotný nácvik golfových odpalů na omezeném prostoru 5-60m. Tento pokročilý simulátor bude se líbit lidem, které zkušenost s golfem mají a chtějí pořádně nacvičit nebo uspořádat golfový turnaj v neobvyklém místě.

Golf simulátor pronajem Golf trenazer simulátor golfu Doporučujeme

Zavřít

Golf trenazer simulator Expert pujcovna Brno Praha golf simulator pronajem Expert Chcete udělat překvapení a darovat golf zábavu jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma! Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.