Akce na klíč Sportovní atrakce a simulátory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RentFun NOCOVID ZONA

Nebojte se koronaviru,
používáme PlasmaCluster

 

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru boxu

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru bowlingu

 • Pronájem sportovních atrakcí - golfového simulátoru

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru lyžování

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru volejbalu

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru tenisu

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru stolního tenisu

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru fotbalu

 • Pronájem sportovních atrakcí - snowbordového simulátoru

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru skateboardu

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru amerického fotbalu

 • Pronájem sportovních atrakcí - simulátoru baseballu

 • Pronájem simulátoru lehké atletiky (běh, hody oštěpem a jiné)

 

Nejlepší sportovní simulátory zapamatovává si emocemi a zábavou, které získávají hráči!

Pro Vaše sportovní akce v nabídce máme již hotové varianty, a zároveň Vám pomůžeme připravit exkluzivní akce podle Vašich požadavků např. s používáním obchodní značky nebo specializované tematiky. Podle počtu osob sportovní akce jsou předložené ve 3 variantách: Soukromá akce (5-25 osob), Veřejná akce (25-100 osob) a Mega akce (100 osob a více). Herní zařízení s tématikou "Sport" použito v balíkách jako příklad a může být změněno podle Vašich požadavků.

 

Soukrome Akce. Sportovní atrakce a simulátory. Zajištění sportovních a herních party

sportovni zábava sport simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

sport zabava sportovni atrakceÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

sport simulator sportovni zbavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m uvnitř nebo venku

sportovni atrakce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Sportovní Soukromá akce obsahuje základ, který potřebujete k uspořádání akce tematiky „Sport“, ale s omezeným prostorem nebo rozpočtem. Ideálně použít na malé akce, oslavy, teambuilding, dětské dny, narozeniny a večírky s počtem účastníků do 25 osob.

Doporučujeme na akce pro 5-25 osob.

Cena: od 2188 Kč/den.

Akce zahrnuje:
1x Xbox 360, 1x Kinect, sada her tématiky "Sport", 1x 42“ Plazma/LCD TV, 1x RentFun.cz podstavec "Magic Box", instalace a demontáž.

 

sportovni atrakce Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

sport akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

sportovni atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava  Plánujete udělat překvapení a darovat sportovní atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Sportovní Soukromá akce

 

 

 

 

 

Verejne Akce. Sportovní simulátory. Zajištění sportovních a herních akcí, party. Sportovní firemní večírky

atrakce sportovni simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

sport zabava atrakci sportovniÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

sport zbavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m x2 uvnitř nebo venku

sport atrakce popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Sportovní Veřejná akce uspokojuje 50% požadavků naších zákazníků. Akce tohoto tipu vyhovují na svatby, promoakce nebo firemní oslavy různých společností v počtu nejlépe do 100 lidi. Sportovní soutěže: fotbal, volejbal, lehká atletika, bowling, stolní tenis a box. Automatické rozdělení na dva tymy, podpora RentFun.cz HOST v organizace soutěže.

Doporučujeme na akce pro 25-100 osob.

Cena: od 7530 Kč/den.

Akce zahrnuje:
2x Xbox 360, 2x Kinect, 2x sada her tématiky "Sport", 2x 50“ (129cm) plazmové TV, 2x RentFun.cz podstavec "Magic Box", instalace a demontáž, doručení a odvoz, 1x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

Sport atrakce Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

sportovni akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

sport atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava  Plánujete udělat překvapení a darovat sportovní atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Sportovní Veřejná akce

 

 

 

 

 

Pronájem fotbalového simulátoru. Sportovní akce pro svatby. Sportovní atrakce a simulátory, herný party BrnoPronájem golfového simulátoru. Sportovní akce pro teambuilding. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Praha hernaPronájem bowlingového simulátoru. Sportovní akce a atrakce firemní oslavy. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Ostrava hernaPronájem volejbalového simulátoru. Sportovní akce pro prezentace. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Zlin hernaPronájem snowbordového simulátoru. Sportovní akce pro výstavy. Sportovní atrakce a simulátory, herný party OlomoucPronájem simulátoru lyžování. Sportovní akce pro veletrhy. Sportovní atrakce a simulátory, herný party LiberecPronájem skatebordového simulátoru. Sportovní akce pro promo akce. Sportovní atrakce a simulátory, herný party JihlavaPronájem simulátoru fotbalu. Sportovní akce pro dětské dny. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Hradec KralovePronájem baseballového simulátoru. Sportovní akce pro dětské party. Sportovní atrakce a simulátory, herný party LuhacovicePronájem simulátoru golfa. Sportovní akce pro dětské narozeniny. Sportovní atrakce a simulátory, herný party MostPronájem simulátoru bowlingu. Sportovní akce pro dětské večírky. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Pardubice hernaPronájem simulátoru lehké atletiky. Sportovní akce pro narozeniny. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Mladá BoleslavSportovní akce pro silvestrovské večírky. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Karlovy VarySportovní akce pro firemní teambuilding. Sportovní atrakce a simulátory, herný party TepliceSportovní akce pro teambuilding party. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Ústí nad LabemSportovní akce pro teambuilding oslavy. Sportovní atrakce a simulátory, herný party KarvináPronájem simulátoru volejbalu. Sportovní akce pro teambuilding večírky. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Frýdek-MístekSportovní akce pro firemní prezentace. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Karlovy VaryPronájem simulátoru tenisu. Sportovní akce pro firemní akce. Sportovní atrakce a simulátory, herný party doručení po ČRPronájem simulátoru amerického fotbalu. Sportovní akce pro silvestrovské party. Sportovní atrakce a simulátory, herný party JihlavaPronájem simulátoru tenisu. Sportovní akce pro firemní silvestrovské večírky. Sportovní atrakce a simulátory, herný party Brno i PrahaPronájem simulátoru baseballu. Sportovní akce pro firemní silvestrovské party. Sportovní atrakce a simulátory, herný party ChomutovPronájem simulátoru skateboardu. Sportovní akce pro firemní dny. Sportovní atrakce a simulátory, herný party domaPronájem snowbordového simulátoru. Sportovní akce pro firemní oslavy. Sportovní atrakce a simulátory, herný party v praceSportovní akce pro Vás!. Sportovní atrakce a simulátory, herný party po ČR

sportovni zábava sport simulatorZábava pro: dětí, mládež a dospělé

sport zabava sportovni atrakceÚroveň zábavné aktivity: střední aktivita - velmi velká aktivita

sport simulator sportovni zbavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx2.5m x3 uvnitř nebo venku

sportovni atrakce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Sportovní Mega akce vyhovuje pořádání oslav a akcí s počtem od 100 osob. Doporučujeme na firemní vánoční večírky, velké prezentace a slavnosti. Používání projekčního plátna šířkou 4m, profesionální projekce a plazmové TV šířkou 60" s možností 3D přinesou nejlepší zábavu a zážitky od herního zařízení tohoto typu ve světě!

Doporučujeme na akce od 100 osob a více.

Cena: od 17556 Kč/den.

Cena dopravy: od 7,2 Kč/km. Slevy pro velké města - Praha, Brno, Bratislava.

Akce zahrnuje:
3x Xbox 360, 2x Kinect, 3x sada her tématiky "Sport", 1xTony Hawk skateboard, 3x 60“ plazmové TV s podporou 3D, 3xRentFun.cz podstavec "Magic Box", instalace a demontáž, doručení a odvoz, 2x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

sport zabava Doporučujeme

Zavřít

sport party akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

sportovni atrakce Praha Brno karaoke  Plánujete udělat překvapení a darovat sportovní atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat Sportovní MEGA akce sport party