RentFun Nabídka

 

 

Retro zážitek
Pronájem techno-classic simulátoru

 

RentFun Retro simulátor

 

 

 

Retro zážitek na klíč dojede přímo k Vám.
Snadné ovládaní které zvládnou děti i dospělé.

 

 

 

Zažijte retro závod 60-tých let

 

 

 

od 15700 Kč/den, 36400 Kč/3 dny

 

Retro simulátor Pronájem Expert k zábavěK zábavě: 220 V, prostor 2mx2m nebo 3.5mx2.5m, videotechnika, RentFun Wizard obsluha

Classic simulátor Pronájem ExpertZábava pro: děti, mládež a dospělé

Retro simulátor Pronájem Expert aktivitaÚroveň fyzické aktivity: malá aktivita

klasický simulátor Pronájem Expert využitíVyužití: soukromé, veřejné akce uvnitř a venku, veletrhy, promo, family days, vánoční večírky

Retro simulátor Pronájem Expert Půjčovna Můžete o nic se nestarat a půjčit klasický simulátor včetně instalace, obsluhy a doručení po EU Akce na klíč: Závodní zábava

Retro trenazer pronajem Expert popis Popis a co je v balíku
Zavřít

Balík "Pohyblivý Retro simulátor Expert" zahrnuje: Herní zařízení na míru dle požadavků - např. licencovaná kopie volantu Ferrari 250 GTO nebo volant Nardi - skutečný retro volant italské výroby, 3D motion pohyblivou platformu, výkonný PC.

Rychlý, Krásný, Kompaktní, Hlasitý!

Zkuste něco nového a úplně jiného - zažijte unikátní zážitek na exkluzivním retro simulátoru. Na výběr jsou 2 volanty: Nardi – legendární skutečný retro volant italské výroby, který se používal v autech 60-70-ých let anebo licencovaná kopie volantu Ferrari 250 GTO – nejdražšího auta na světě.

Špičková kvalita a super Retro zážitky, které přijedou přímo k Vám. Zkuste něco nového a úplně jiného - zažijte unikátní zážitek na exkluzivním retro simulátoru. Pohyblivý 3D motion s efekty klonění, brzdění, nerovnosti terénu atd.

Video technika na výběr: 1 obrazovka, 3Real panoramní obrazovky 3x65", neuvěřitelné 3Real panoramní obrazovky 3x75" délkou 4.5m anebo virtuální realita. Ve variantě na klíč RentFun obsluha zaškolí hráče a ráda zodpoví kterékoli dotazy. Díky bohatému výběru možností nastavení simulátor dá se použit pro začátečníky, pokročilé nebo profesionály. Výborná varianta na provedení soutěže, pro volnou zábavu nebo jako show - aby přilákat lidi, zvláště s 3D motion a velkým obrázkem kolem hráče.

Unikání zážitek stvořený s láskou ke klasickým autům.

Retro Ferrari simulátor pronajem Ferrari trenazer  Zážitek jako dárek
Zavřít

Ferrari Retro zážitek  Chcete udělat překvapení a darovat Retro zážitek jako zážitek k narozeninám, Vánocům, svatbě nebo jiné příležitosti? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlédněte si varianty dárkových poukazů RentFun.

 

 

Zdarma možnost změny konfigurace na letecký, Racing, Rally nebo Formule 1 simulátory.

 

RentFun Flying simulátor    RentFun Závodní trenažer    RentFun Rally trenažer    RentFun Formule 1 trenažer

 

 

 

 

Ověřit termín

Stisknutím tlačítka souhlasíte s použitím a uložením Vaších osobních údajů pro zpracování poptávky. Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.

 

 

 

Máte nějaké otázky?
info@cz.rentfun.eu

Máte nějaké otázky? Rádi vám pomůžeme.