RentFun Objednat

 

Rychlé a nezávazné ověřit termín

Stisknutím tlačítka souhlasíte s použitím a uložením Vašich osobních údajů pro zpracování poptávky. Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá.

 

 

Nebo pro objednávku zvolte:

 

 

 

Samostatný pronájem techniky


Objednat samostatný pronájem zábavní techniky

Objednat >

 

 

 

Zábava na klíč včetně instalace a obsluhy


Objednat RentFun na klíč včetně instalace a obsluhy

Objednat >

 

 

 

RentFun ShowRoom, poukaz na čas


Koupit RentFun Showroom poukaz

Koupit >

 

 

 

Máte nějaké otázky?
Kontakty >

Máte nějaké otázky? Rádi vám pomůžeme.

 

 

Naši zákazníci řekli

 

"Všechno proběhlo dobře, nejvíc se hostům líbilo Rock Band, instruktoři se opravdu snažili všem pomoc. Hezká práce, děkujeme."

Maria Z

"Rád bych Vám poděkoval za zorganizování závodů na naší bowlingové párty. Ohlasy kolegů byly velice pozitivní a věřím, že se bavili všichni, kteří si simulátory vyzkoušeli. Rovněž děkuji za Váš profesionální přístup."

Anonymní

"Chtela jsem Vam predevsim podekovat, zarizeni slavilo na nasi akci vcera velky uspech."

Anonymní

"Vše proběhlo podle domluvy a celkově panovala veliká spokojenost. Závodní simulátory byly v neustálé permanenci a kolegové si na nich užili spoustu zábavy. Spolupráci se společností RentFun.cz určitě využijeme znovu a mohu ji s klidným svědomím doporučit i na Vaší párty."

David Levý - ČMSS a.s.

"Přístup všech včetně obsluhujících pracovníků byl skvělý. Výborná spolupráce i domluva před akcí. Realizace na nejvyšší profesionální úrovni. Spolupráce s RentFun v rámci Muzejní noci Technického muzea v Brně 18. 5. 2019 neměla chybu. Děkujeme."

Š. Motalová, vedoucí Odd. komunikace a marketingu, Technické muzeum v Brně

"Libí se mi vaše stránky, přístup, zábava, obsluha.... Nej zábava - tancování."

Anonymní

"Velmi dobrá zábava na firemním večírku. Všichni si užili zábavu i legraci. Děkujeme."

Anonymní

"Racing simulátor byl skvělý, velmi atraktivní pro účastníky konference."

Adéla R

"Perfektní organizace, kdy si Vaše společnost vše zařídila (montáž, demontáž, provoz) a my tak měli o starost méně. Technická úroveň/vybavení - perfektní obrazovky, realistický obraz, výběr tratí... Výborná obsluha (Adam), který lákal klienty na závody, závodníkům pomáhal, radil, povzbuzoval. Nemáme co vytknout a doporučujeme! "

Anonymní

"Výborná zábava, jediný dostupný zprostředkovatel. Vyplatilo se zaslání do Prachatice až z Brna. Komunikace bez chyby, pomoc i rada na telefonu. Doporučuji!"

Anonymní

"Děkuji Vám za zapůjčení aparatury, zábava byla dobrá, bohužel ji na základě stížností obyvatel ukončila policie.....měli jsme totiž pořádné reproduktory....Veselý obličej.....rád doporučím, všichni byli spokojeni....."

Anonymní

"Idealní firma pro řesení nudy při izolaci i na deštivé víkendy, s profesionálnim přístupem vysvětlí obsluhu pokud jste stejně jako nikdy žádnou konzoli jestě neměli."

Tepa Staněk