Akce na klíč Hudební atrakce Karaoke Party

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RentFun NOCOVID ZONA

Nebojte se koronaviru,
používáme PlasmaCluster

 

 

Nejlepší hudební atrakcí zapamatovává si emocemi a zábavou, které získávají hráči!

Pro Vaše hudební nebo karaoke akce v nabídce máme již hotové varianty, a zároveň Vám pomůžeme připravit exkluzivní akce podle Vašich požadavků např. s používáním obchodní značky nebo specializované tematiky. Podle počtu osob hudební akce jsou předložené ve 3 variantách: Soukromá akce (5-25 osob), Veřejná akce (25-100 osob) a Mega akce (100 osob a více). Herní zařízení s tématikou "Hudba" použito v balíkách jako vzor a může být změněno podle Vašich požadavků.

 

Karaoke party. Karaoke zábava Soukrome Akce a karaoke party
karaoke atrakce karaoke zábavaZábava pro: dětí, mládež a dospělé

karaoke zabavaÚroveň zábavné aktivity: malá aktivita

karaoke party zábavaK zábavě: příkon 220 V, prostor 1.5mx1m uvnitř nebo venku

karaoke akce Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Hudební Soukromá akce obsahuje základ, který potřebujete k uspořádání akce tematiky „Hudba“, ale s omezeným prostorem nebo rozpočtem. Ideálně použít jako zábavu na dětské dny, narozeniny, malé akce, oslavy, teambuilding a večírky s počtem účastníků do 25 osob.

Doporučujeme na akce pro 5-25 osob.

Cena: od 2115 Kč/den.

Akce zahrnuje: 1x České karaoke, 1x RentFun CZ podstavec "Magic Box" včetně video techniky dle vašeho výběru, instalace a demontáž.

 

karaoke akce Základní karaoke zábava Doporučujeme Doporučujeme

Zavřít

karaoke party akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

hudebni atrakce Praha Brno atrakce karaoke zábava  Plánujete udělat překvapení a darovat hudební atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat >

 

 

 

 

 

Verejne Akce. Hudební simulátory a karaoke. Zajištění hudebních a karaoke akcí, party. Hudební firemní večírky

karaoke party Brno atrakceZábava pro: dětí, mládež a dospělé

karaoke party Praha zabavaÚroveň zábavné aktivity: malá aktivita - střední aktivita

karaoke party Ostrava k zábavěK zábavě: příkon 220 V, prostor 2mx1m x2 uvnitř nebo venku

racing pronajem Základní popisPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Hudební Veřejná akce uspokojuje 50% požadavků naších zákazníků. Akce tohoto tipu vyhovují na svatby, promoakce nebo firemní oslavy různých společností s počtem nejlépe do 100 lidí.

Doporučujeme na akce pro 25-100 osob.

Cena: od 6560 Kč/den.

Akce zahrnuje: 1X České Karaoke, 1x RentFun Karaoke balíček, 2x RentFun CZ podstavec "Magic Box" včetně video techniky dle vašeho výběru, 2x profesionálně reproduktory (2x 130W), instalace a demontáž, 1x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

racing teambuilding Doporučujeme

Zavřít

karaoke party akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

karaoke zabava brno  Plánujete udělat překvapení a darovat racing atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat >

 

 

 

 

Hudební atrakce a akce pro svatby. Hudební simulátory. Karaoke akce Brno hernaHudební atrakce a akce pro teambuilding. Hudební simulátory. Karaoke akce Praha hernaZábavné akce a atrakce firemní oslavy. Hudební simulátory. karaoke zábava Ostrava hernaHudební atrakce a akce pro prezentace. Hudební simulátory. karaoke zábava Zlin hernaHudební atrakce a akce pro výstavy. Hudební simulátory. karaoke zábava OlomoucHudební atrakce a akce pro veletrhy. Hudební simulátory. karaoke zábava LiberecHudební atrakce a akce pro promo akce. Hudební simulátory. karaoke zábava JihlavaHudební atrakce a akce pro dětské dny. Hudební simulátory. karaoke zábava Hradec KraloveHudební atrakce a akce pro dětské party. Hudební simulátory. karaoke zábava LuhacoviceHudební atrakce a akce pro dětské narozeniny. Hudební simulátory. karaoke zábava MostHudební atrakce a akce pro dětské večírky. Hudební simulátory. karaoke zábava Pardubice hernaHudební atrakce a akce pro narozeniny. Hudební simulátory. karaoke zábava Mladá BoleslavHudební atrakce a akce pro silvestrovské večírky. Hudební simulátory. karaoke zábava Karlovy VaryHudební atrakce a akce pro firemní teambuilding. Hudební simulátory. karaoke zábava TepliceHudební atrakce a akce pro teambuilding party. Hudební simulátory. karaoke zábava Ústí nad LabemHudební atrakce a akce pro teambuilding oslavy. Hudební simulátory. karaoke zábava KarvináHudební atrakce a akce pro teambuilding večírky. Hudební simulátory. karaoke zábava Frýdek-MístekHudební atrakce a akce pro firemní prezentace. Hudební simulátory. karaoke zábava Karlovy VaryHudební atrakce a akce pro firemní akce. Hudební simulátory. karaoke zábava doručení po ČRHudební atrakce a akce pro silvestrovské party. Hudební simulátory. karaoke zábava JihlavaHudební atrakce a akce pro firemní silvestrovské večírky. Hudební simulátory. karaoke zábava Brno i PrahaHudební atrakce a akce pro firemní silvestrovské party. Hudební simulátory. karaoke zábava ChomutovHudební atrakce a akce pro firemní dny. Hudební simulátory. karaoke zábava domaHudební atrakce a akce pro firemní oslavy. Hudební simulátory. karaoke zábava v praceHudební atrakce a akce pro Vás!. Hudební simulátory. karaoke zábava po ČR

karaoke zábava Brno atrakceZábava pro: dětí, mládež a dospělé

karaoke zábava Praha zabavaÚroveň zábavné aktivity: malá aktivita - střední aktivita

karaoke zábava Ostrava k zábavěK zábavě: příkon 220 V, prostor 2mx1m x3 uvnitř nebo venku

karaoke partyPopis a co zahrnuje akce

Zavřít

Hudební Mega akce vyhovuje pořádání oslav a akcí s počtem od 100 osob. Doporučujeme na firemní vánoční večírky, velké prezentace a slavnosti. Používání projekčního plátna šířkou 4m, profesionální projekce a plazmové TV šířkou 60" s možností 3D přinesou nejlepší zábavu a zážitky od herního zařízení tohoto typu ve světě!

Doporučujeme na akce od 100 osob a více.

Cena: od 15495 Kč/den.

Cena dopravy: od 7,2 Kč/km. Slevy pro velké města - Praha, Brno, Bratislava.

Akce zahrnuje:
1x RentFun Karaoke balíček, 1X České Karaoke, 1x hudební rock simulátor The Beatles Rock Band, 3x RentFun CZ podstavec "Magic Box" včetně video techniky dle vašeho výběru,, 3x profesionálně reproduktory (2x 130W), instalace a demontáž, 2x obsluha RentFun.cz HOST v průběhu akce.

 

karaoke zabava Doporučujeme

Zavřít

karaoke party akce na klic Nevíte, co nejlepší vyhovuje Vaší akci? Rádi Vám s tím pomůžeme - vyplňte nezávazný poptávkový formulář zde a na základě poskytnutých detailů akce rádi připravíme nejlepší nabídku právě pro Vás.

hudebni atrakce Praha Brno karaoke  Plánujete udělat překvapení a darovat hudební atrakce jako zážitek na narozeniny, svatbu, Vánoce nebo jinou oslavu? Rádi připravíme pro Vás dárkový poukaz zdarma. Prohlednete si varianty dárkových poukazů RentFun.cz.

 

Objednat >