Pronájem herních zařízení

 

   Zábavné atrakce Závodní atrakce Sportovní atrakce Hudební atrakce Taneční atrakce

 

RentFun NOCOVID ZONA

 

 

Atrakce F1 simulátor - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - F1 simulátor - zábavné atrakcí

• F1 simulátor       • Závodní simulátor sportovních vozů       • Rally simulátor


Formule 1 simulátor. Varianta 1 - Základní


Video pronájem F1 simulátoru. Varianta - Základní. Pronájem atrakcí pro firemní akce.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
F1 simulátoru
 
Varianta - Základní

Objednat pronájem
F1 simulátoru
 
Varianta - Základní

Potřebujete si půjčit simulátor Formule 1 Varianta 1 - Základní na firemní akce nebo soukromou oslavu včetně obsluhy a jiných služeb? Prohlédněte si nabídku Akce na klíč: Závodní atrakce a simulátory

Nejlepší simulátor Formule 1 plné emocí a zábavy, na které hráči nezapomenou, které získávají hráči!

Nejjednodušší balíček simulátoru F1, určený pro úplní začátečníky. Konstrukce volantu nemůže poskytnout plné simulace F1, ale dobře se hodí na závodní akce a party kde lidí nemají žádnou zkušenost s řízením auta, např. dětské oslavy. Je to taky dobrá varianta pro akce kde je problém s instalace a máte málo místa, např. závodní akce v barech, nákupních centrech.

Tento balíček není nejlepší variantou pro profesionály, protože volant není upevněn a v balení chybí pedály. Pro akce na kterých máte lidi, které umí řídit auto, zkontrolujte prosím příští balíček. Nejjednodušší instalace (do 5-10 min) a velice lehká váha komponentů dělají tento balíček velice snadno přepravitelným po celé ČR.

Pozor: nabízený typ volantu vyžaduje speciální nastavení. Náš balíček již před odesláním je nastaven pro Vás.

Balík "Pronájem F1 simulátoru. Varianta - Základní" zahrnuje: 1 Xbox 360 herní konzoli, 2 bezdrátové ovladače, 1 bezdrátový volant-ovladač Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel, nabíjecí baterie, 1 hru Formula F1 sezóna 2010, 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Seznam aut a závodníků: Otevřít
Seznam závodních tratí: Otevřít

 

 

 

Atrakce - Kinect pro Xbox 360 - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - senzoru Kinect - zábavné atrakcí

Senzor Kinect


Atrakce Kinect Video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Zábavné atrakce Kinect senzor  Prohlédnout video

Ceny na pronájem Kinect

Objednat pronájem Kinect


Kinect je senzor pro konzolu XBOX 360, který sleduje pohyby vašeho těla a nevyžaduje ovladače - "Ovladač jste vy sami". Funguje se všemi modely Xbox 360. Kinect je nová technologie - některé hry mohou přinést zklamání, a to kvůli nedokonalému ovládání.

Všechny hry testujeme, abychom se ujistili, že poskytujeme Vám nejzábavnější a nejlepší hry na trhu - Kinect Sports, Dance Central, Kinectimals, Child of Eden a jiné.

Instalace senzoru Kinect je snadná a rychlá - skontrolujte naše video "Rychlá instalace / nastartování senzoru Kinect"

Skákejte, tancujte, hrajte si a zapomeňte na ovladače!

Balík zahrnuje: 1 Kinect senzor od Microsoft, 1 Kinect držák na LCD / Plazma TV, 2 hry: 1 Kinect Adventures a 1 hra z nabídky podle vašeho přání.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360.

 

 

 

Atrakce - Českého Karaoke - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - Českého Karaoke - zábavné atrakcí

RentFun České Karaoke


Atrakce Xbox 360 Kraoke Lips video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.  Prohlédnout video

Ceny na pronájem Českého Karaoke

Objednat pronájem Českého Karaoke


Speciální RentFun balíček, který má všechno, co potřebujete pro karaoke. Nyní s českými písníčkámi!

Nevyžaduje žádné dodatečné zařízení, např. DVD přehrávač apod. Jenom zapojte ho do TV / monitoru / LCD s reproduktory a užijte si super Karaoke. Vyzkoušeli jsme většinu karaoke systémů dostupných na českém trhu a rádi Vám nabízíme jeden z nejlepších produktů. Najdete zde pouze kvalitní studiové karaoke nahrávky. Balík ideálně vyhovuje pro firemní akce, večírky, dětské oslavy, party a jiné slavnosti.

Narozdíl od anglického balíku tento karaoke systém nemá systém hodnocení, ale dané karaoke zařízení obsahuje vnější blok řízení, kde v kterýkoli okamžik lze nastavit hlasitost mikrofonu, hlasitost hudby a echo efekt. V balíku je originální Xbox 360 ovládač, kterým lze snadno a pohodlně měnit písničky a ovládat menu. Dva profesionální drátové mikrofony, profesionálně zpracované video, kvalitní zvuk písně a mimořádně snadný systém instalaci přinesou Vám i Vašim příbuzným nádherné České karaoke!

Balík zahrnuje: 1 Xbox 360 konzolu, 1 bezdrátový ovladač, 2 profesionální drátové mikrofony, karaoke pult, 3 karaoke disky, kabely pro: Reproduktory / LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component).

K tomu doporučujeme: Pronájem Xbox 360 Lips

Seznam skladeb: Otevřít

 

Atrakce Karaoke - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - karaoke - zábavné atrakcí

RentFun Karaoke balíček


Atrakce Karaoke Video. Atrakce Karaoke na Akce. Karaoke na party, Karaoke pro Vas, Karaoke sada  Prohlédnout video

Ceny na pronájem Karaoke balíčku

Objednat pronájem Karaoke balíčku


Speciální RentFun balíček, který má všechno, co potřebujete pro karaoke.

Nevyžaduje žádné dodatečné zařízení, např. DVD přehrávač apod. Jenom zapojte ho do svého TV nebo monitoru a reproduktory a užijte si tu nejlepší a nejzářivější karaoke sadu. Dva senzorové bezdrátové mikrofony, různé režimy, přímé soutěže – toto všechno se postará, abyste zažili jednu z nejlepších akce s tutou karaoke sadou.

Karaoke balík zakládá se na herní konzole Xbox 360. Je to jedinečná karaoke sada, která umožňuje regulace hlasitosti zpěváku tak že můžete zpívat duety s celebritami nebo předvést sólo. Disky, které zahrnuje balík nejsou pouze DVD se skladbami, každá skladba je profesionálně zpracovaná a má vlastní video. Při zpívání účastník sbírá body, díky čemu můžete pořádat skutečnou soutěž o nejlepší vystoupení!

Instalace karaoke je snadná a rychlá - skontrolujte naše video "Rychlá instalace / nastartování herní konzole Xbox 360" a "Nastartování Karaoke balíčku s Xbox Lips"

Balík "Pronájem Karaoke" zahrnuje: 1 Xbox 360 konzolu, 1 bezdrátový ovladač, 2 originální bezdrátové mikrofony od Microsoft, nabíjecí baterie, 3 karaoke video-hry: Lips, Lips: Number One Hits a The Beatles Rock Band, kabely pro: Reproduktory / LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component).

Máte zájem o české písníčky? Zkontrolujte naši sadu Českého Karaoke.

K tomu doporučujeme: Pronájem Kinect

Seznam skladeb: Otevřít

 

 

 

Pronájem tanečních podložek. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

Taneční podložka DDR


Taneční podložka DDR video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem taneční podložky

Objednat pronájem taneční podložky


Taneční podložka DDR Dance Dance Revolution je super příslušenství od legendárního výrobce Konami. Taneční podložky nejlepší kvality, dovezené z USA. Užívejte se nejlepší nabídku skladeb s těmito podložkami – více než 500 hitů pro Windows a 3 disky pro Xbox 360.

Balík zahrnuje: 1 taneční podložku Dance Dance Revolution, 1 hru Stepmania pro Windows nebo 3 hry DDR pro Xbox 360.

POZOR! Nefunguje bez počítače s Windows. Pronájem pro Xbox 360 je možný pouze s konzolí od RentFun.cz

K tomu doporučujeme: Pronájem Kinect

 

Pronájem RentFun Zumba Fitness balíček. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

RentFun Zumba Fitness balíček


RentFun Zumba Fitness Video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Zumba Fitness balíčku

Objednat pronájem Zumba Fitness balíčku


RentFun Zumba Fitness balíček využívá technologie Kinectu, který snímá pohyby vašich paží, noh i celého těla a uzpůsobuje tomu celý fitness režim přímo pro vás. Na této hře a cvicích spolupracoval renomovaný fitness trenér Beto Peréz. Cviky kombinují rytmus i tanec, který je inspirovaný hodně Latinskou Amerikou. Tedy Samba, Salsa, Meringue a Cumbia. Zumba přináší zábavný způsob cvičení i tance a zároveň posiluje celé vaše tělo.

Hra podporuje současně do 2 hráče - udělejte Zumba Fitness Party se svými kamarádky!

"Pronájem RentFun Zumba Fitness" zahrnuje: 1 konzoli Xbox 360, 1 senzor Kinect, 1 bezdrátový ovladač, 1 hru Zumba Fitness, bezplatné doručení a odběr po ČR, kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

 

Pronájem RentFun Dance balíček. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

RentFun Dance balíček


RentFun Dance Central Video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Dance balíčku

Objednat pronájem Dance balíčku


Unikátní balík, který pomůže vám naučit se tančit. Zařízení stále skenuje tělo hráče a sleduje vaše pohyby jako personální choreograf. Ukazuje, co bylo uděláno dobře nebo špatně a má příjemnou možnost ukazovat, kolík kalorií jste spálili. Zařiďte skutečnou taneční školu u vás doma!

"Pronájem RentFun Dance balíčku" zahrnuje: 1 konzoli Xbox 360, 1 senzor Kinect, 1 bezdrátový ovladač, 1 taneční hru Dance Central, bezplatné doručení a odběr po ČR, kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Seznam skladeb: Otevřít

 

Půjčovna DJ Hero, Pronájem DJ Hero, pronajem dj hero, pujcovna dj heri, pujcovna dj hero pro xbox 360, pronajem dj hero xbox, dj hero pujcovna, dj hero xbox pronajem, pujcit dj hero xbox

DJ Hero


Video
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
DJ Hero

Objednat pronájem
DJ Hero


Super legendární balík pro lidi, které mají rádi elektronickou hudbu, ale o ni nic neví. Velice intuitivní a jednoduchý způsob ovládání, pochopitelný každému. Nádherný nástroj pro párty. V balíku od RentFun.cz najdete taky i mikrofon pro opravdově živý a horký večírek!

Balík "Pronájem DJ Hero" zahrnuje: 1 mixážní pult DJ Hero, 1 mikrofon, hry DJ Hero a DJ Hero 2.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360.

Seznam skladeb: Otevřít

K tomu doporučujeme: Pronájem Xbox 360 Lips
Něco pokročilejšího? Pronájem Xbox 360 Lips

 

Atrakce Xbox 360 lips - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - Xbox 360 lips - zábavné atrakcí

Xbox 360 Lips


Atrakce Xbox 360 lips video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Zabavne atrakce Xbox 360 Lips
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Xbox 360 Lips

Objednat pronájem Xbox 360 Lips


Exklusivní sada pro Xbox 360, která změní váš názor na karaoke a vokální hry. Obsahuje spoustu hitů od Vanilla Ice, Rihanna, Nirvana, Lady Gaga, The Rasmus, Blondie, A-ha, Depeche Mode a hodně jiných!

Balík zahrnuje: 2 originálních bezdrátových mikrofony od Microsoft a 1 hru ze řády Lips.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360.

K tomu doporučujeme: Pronájem Rock Band

 

Pronájem atrakce F1 simulátoru od RentFun.czZábavné atrakce Formule 1 na akcePůjčovna atrakce závodního F1 Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, ZlinPůjčovna atrakce simulátoru Formule 1 za super cenyatrakce pronájem simulátoru formule 1 v Praze a BrneSimulátor atrakce Formule F1 včetně super závodní sedačky s vibrační motoryNabízíme pronájem atrakce simulátorů f1 závodních vozůNabízíme pronájem atrakce replik a simulátorů formule 1 závodních vozůZábava na firemní večírky pronájem atrakce simulátorů F1Pronájem atrakce F1 simulátorsimulátorů formule 1 na prezentační akcePronájem atrakce formule 1 zabavy na narozeninové pártyPronájem atrakce formule 1 zabavy na narozeninové pártyPronájem atrakce formule 1 simulátorů na veletrhy a výstavyPronájem atrakce mobilního simulátoru F1 na AkcePronájem atrakce mobilního simulátoru formule 1 na teambuilding pro zábavuPronájem atrakce závodního simulátoru Formule 1Půjčovna atrakce závodních simulátorů F1Pronájem atrakce F1 závodních simulátorů pro soukromé osobypronájem atrakcí F1 pro firemní akce Praha, Brno, Olomoucatrakce racing simulator v praze, pronájem atrakcí Formule 1 pro firemní akce Praha, Brno, Ostrava

Formule 1 simulátor. Varianta 2 - Super Zábava


atrakce video pronájem F1 simulátoru. Varianta - Super Zábava. Pronájem Formule 1 atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Ceny na pronájem F1 simulátoru
 
Varianta - Super Zábava

Objednat pronájem F1 simulátoru
 
Varianta - Super Zábava


Super zábava, super kvalita, super cena! Balíček uspokojí jak začátečníky tak i profesionály. Nádherný design volantu, řadící páky ve stylu F1, force feedback, skvělé pedály a sedáčka s zabudovaným audio systémem a pohybujícími se motory poskytnou nádhernou chuť a pocit Formule 1! Balíček zahrnuje sezóny Formule 1 2010 a 2011 seřiditelným nastavením pro začátečníky, milovníky a profesionály. Speciální nastavení pomohou začátečníkům kontrolovat ovládání, brzdění a plyn. Hry v balíčku jsou nejlepší na trhu z pohledu provádění skutečného poctu rychlostí a grafického designu. Plně licencované auta a dráhy.

Velmi snadná přeprava a montáž. Na požadavek můžeme umístit loga sponzoru Vaši akce na zádní stranu sedáčky. Pokud máte problém se stolem, můžeme pronajat i stojan. Když nemáte audio / video zařízení, s našimi partnermi realizujeme pro Vás nejlepší řešení - od projektoru do LCD stěny v 92 pálce!

Pozor: nabízený typ volantu vyžaduje speciální nastavení. Náš balíček již před odesláním je nastaven pro Vás.

Balík "Pronájem F1 simulátoru. Varianta - Super Zábava" zahrnuje: 1 Xbox 360 herní konzoli, 2 bezdrátové ovladače, 1 bezdrátový volant Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel, nabíjecí baterie, 2 hry: Formula F1 sezóna 2010 a Formula 1 sezóna 2011, 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Seznam aut a závodníků: Otevřít
Seznam závodních tratí: Otevřít

K tomu doporučujeme: Pronájem držáku volantu a pedálů

 

 

 

Pronájem Zábavné atrakce F1 simulátoru, Půjčovna simulátoru formule 1, Půjčovna závodního F1 Formule Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, ZlinZábavné atrakce Red Bull Racing F1 simulátor pronájem RB7Zábavné atrakce Vodafone McLaren Mercedes F1 simulátor pronájem MP4-26Zábavné atrakce Scuderia Ferrari Formule 1 simulátor pronájem 150° Italia FerrariZábavné atrakce Scuderia Ferrari Formule 1 simulátor pronájem 150° Italia FerrariZábavné atrakce Mercedes GP Petronas F1 simulátor pronájem pro Formule 1Zábavné atrakce Lotus-Renault GP F1 simulátor pronájem Renault R31Zábavné atrakce AT&T Williams F1 simulátor pronájem FW33 motor od CosworthZábavné atrakce Force India F1 Team F1 simulátor pronájem VJMO4 Motor od Mercedes-BenzZábavné atrakce Sauber F1 simulátor půjčovna Sauber C30 motor od FerrariZábavné atrakce Scuderia Toro Rosso Formule 1 simulátor půjčovna STR6 motor od FerrariZábavné atrakce Team Lotus Formule 1 simulátor půjčovna T128 motor od RenaultZábavné atrakce THRT F1 Team simulátor půjčovna HRT F111 motor od CosworthZábavné atrakce Marussia Virgin Racing simulátor půjčovna MVR-02 motor od CosworthZábavné atrakce Marussia Virgin Racing simulátor půjčovna MVR-02 motor od CosworthZábavné atrakce simulátor půjčovna F1 Melbourne – Australia, Malaysia, Shanghai – China, Istanbul – Turkey, Catalunya – SpainZábavné atrakce simulátor půjčovna Formule 1 Montreal – Canada, Valencia – Spain, Silverstone – Great Britain, Nurburgring – GermanyZábavné atrakce simulátor závodního auta Formule 1 Půjčovna a pronájemZábavné atrakce simulátor půjčovna Formule 1 Praha, Ostrava, BrnoNabízíme jízdu na atrakce závodních simulátorech formule 1

Formule 1 simulátor. Varianta 3 - Expert


video pro pronájem atrakce F1 simulátoru. Varianta - Expert. Pronájem F1 závodní atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
F1 simulátoru
 
Varianta - Expert
na dotaz přes email


Na požadavek pomůžeme Vám zorganizovat akce Formule 1 pro zkušené profesionály.

Nedoporučujeme pro klasické akce, kde lidí nemají zkušenosti s řízením závodních vozů. Skutečné pocity a pokročilé nastavení skoro znemožňují začátečníkům hrát s tímto balíčkem. Je možně využit reálnou závodní součást, jako například volant z uhlíkových vláken - skutečnou kopie volantu F1 použitého týmem Ferrari v závodech roku 2011 a možnost instalace video sestavy z 3 plazmových TV pro poskytnutí skutečného závodního zážitku.

Balík "Pronájem F1 simulátoru. Varianta - Expert" zahrnuje: 1 Xbox 360 herní konzoli, 2 bezdrátové ovladače, 1 držák/stojan volantu a pedálů, 1 Fanatec CSR nebo jiný profesionální volant, 1 profesionální pedály , 2 hry - Formula F1 sezóna 2010 a Formula F1 sezóna 2011, 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.


Seznam aut a závodníků: Otevřít
Seznam závodních tratí: Otevřít

 

Atrakce Rally simulátoru - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - Rally simulátor - zábavné atrakcí

Rally simulátor. Varianta 1 - Základní


Atrakce Video pronájem Rally simulátoru. Varianta - Základní. Pronájem atrakcí pro firemní akce.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
Rally simulátoru
 
Varianta - Základní

Objednat pronájem
Rally simulátoru
 
Varianta - Základní


Nejjednodušší balíček simulátoru Rally, určený pro úplní začátečníky. Konstrukce volantu nemůže poskytnout plné simulace Rally, ale dobře se hodí na závodní akce a party kde lidí nemají žádnou zkušenost s řízením auta, např. dětské oslavy. Je to taky dobrá varianta pro akce kde je problém s instalace a máte málo místa, např. závodní akce v barech, nákupních centrech.

Tento balíček není nejlepší variantou pro profesionály, protože volant není upevněn a v balení chybí pedály. Pro akce na kterých máte lidi, které umí řídit auto, zkontrolujte prosím příští balíček. Nejjednodušší instalace (do 5-10 min) a velice lehká váha komponentů dělají tento balíček velice snadno přepravitelným po celé ČR.

Pozor: nabízený typ volantu vyžaduje speciální nastavení. Náš balíček již před odesláním je nastaven pro Vás.

Balík "Pronájem Rally simulátoru. Varianta - Základní" zahrnuje: 1x Xbox 360 herní konzole, 2 bezdrátové ovladače, 1 bezdrátový volant-ovladač Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel, nabíjecí baterie, 1 hru Colin McRae Dirt 2 + 1 hru simulátor World Rally Championship sezóna 2010, 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Seznam rally aut: Otevřít
Seznam rally tratí: Otevřít

 

 

 

Pronájem atrakce Rally simulátoru od RentFun.czZábavné atrakce Rally na akce Pronájem / půjčovnaPůjčovna atrakce závodního Rally Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, ZlinPůjčovna atrakce simulátoru Rally za super cenypronájem atrakce simulátoru Rally v Praze a BrneAtrakce - Simulátor Formule Rally včetně super závodní sedačky s vibrační motoryNabízíme atrakce pronájem simulátorů Rally závodních vozůNabízíme pronájem atrakce replik a simulátorů Rally závodních vozůZábava na firemní večírky pronájem simulátorů RallyPronájem atrakce simulátorů Rally na prezentační akcePronájem atrakce Rally zabavy na narozeninové pártyPronájem atrakce Rally zabavy na narozeninové pártyPronájem atrakce Rally simulátorů na veletrhy a výstavyPronájem atrakce mobilního simulátoru Rally na AkcePronájem atrakce mobilního simulátoru Rally na teambuilding pro zábavuPronájem atrakce závodního simulátoru RallyPůjčovna atrakce závodních simulátorů RallyPronájem atrakce Rally závodních simulátorů pro soukromé osobypronájem atrakcí Rally pro firemní akce Praha, Brno, Olomoucpronájem atrakcí Rally pro firemní akce Praha, Brno, ostrava

Rally simulátor. Varianta 2 - Super Zábava


video pronájem atrakce Rally simulátoru. Varianta - Super Zábava. Pronájem Rally atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Rally simulátoru
 
Varianta - Super Zábava

Objednat pronájem Rally simulátoru
 
Varianta - Super Zábava


Super zábava, super kvalita, super cena! Balíček uspokojí jak začátečníky tak i profesionály. Nádherný design volantu, řadící páky ve stylu Rally, force feedback, skvělé pedály a sedáčka s zabudovaným audio systémem a pohybujícími se motory poskytnou nádhernou chuť a pocit Rally! Balíček zahrnuje sezóny Rally 2010 a 2011 seřiditelným nastavením pro začátečníky, milovníky a profesionály. Speciální nastavení pomohou začátečníkům kontrolovat ovládání, brzdění a plyn. Hry v balíčku jsou nejlepší na trhu z pohledu provádění skutečného poctu rychlostí a grafického designu. Plně licencované auta a dráhy.

Velmi snadná přeprava a montáž. Na požadavek můžeme umístit loga sponzoru Vaši akce na zádní stranu sedáčky. Pokud máte problém se stolem, můžeme pronajat i stojan. Když nemáte audio / video zařízení, s našimi partnermi realizujeme pro Vás nejlepší řešení - od projektoru do LCD stěny v 92 palců!

Pozor: nabízený typ volantu vyžaduje speciální nastavení. Náš balíček již před odesláním je nastaven pro Vás.

Balík "Pronájem Rally simulátoru. Varianta - Super Zábava" zahrnuje: 1 Xbox 360 herní konzoli, 2 bezdrátové ovladače, 1 bezdrátový Rally volant Mad Catz + 1 sekvenční rally řadič rychlostí, nabíjecí baterie, 1 hru Dirt 3 + 1 hru simulátor World Rally Championship sezóna 2011 + 2 hry balíčku "Varianta 1 - Základní", 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

Seznam rally aut: Otevřít
Seznam závodních tratí: Otevřít

K tomu doporučujeme: Pronájem držáku volantu a pedálů

 

 

 

Zábavné atrakce Pronájem Rally simulátoru, Půjčovna simulátoru Rally, Půjčovna závodního Rally Formule Simulátoru, Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, ZlinZábavné atrakce Citroën simulátor pronájem akce, Ford simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Skoda simulátor pronájem akce, ŠKODA simulátor zábava půjčovnaZábavné atrakce ŠKODA simulátor půjčovna na akce do Škoda Auto, Škoda bazar, Škoda servis simulátor pronajemZábavné atrakce Subaru Impreza simulátor pronájem akce, Ford Focus RSsimulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Škoda Fabia rally simulátor pronájem akce, skoda fabia rally simulátor zábava půjčovna akce, smiluator rallyZábavné atrakce Fiat simulátor pronájem akce, Fiat Abarth Grande Punto rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Peugeot simulátor pronájem akce, Peugeot 207 rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Mitsubishi simulátor pronájem akce, Mitsubishi Lancer Evolution rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Citroën simulátor pronájem akce, Citroën C2 R2 rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Honda simulátor pronájem akce, Honda Civic R3 rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Renault simulátor pronájem akce, Renault Clio R3 rally simulátor zábava půjčovna akce NEJREALNEJSI simulator aut na PCZábavné atrakce Suzuki simulátor pronájem akce, Suzuki Swift Sport R2 rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce BMW simulátor pronájem akce, BMW Z4M rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Nissan simulátor pronájem akce, Nissan 350Z rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Pontiac simulátor pronájem akce, Pontiac Solstice rally simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Hummer simulátor pronájem akce, Hummer H3 rally simulátor zábava půjčovna akce rallye simulatorZábavné atrakce Volkswagen simulátor pronájem akce, VW Touareg rally simulátor zábava půjčovna akce simulace rallyZábavné atrakce Toyota simulátor pronájem akce, Toyota Celica Turbo simulátor zábava půjčovna akceZábavné atrakce Nabízíme jízdu na závodních simulátorech Rally Mini Cooper, Lancia, BMW, Opel, Audi, BMW M3 Rally, Ford Mustang

Rally simulátor. Varianta 3 - Expert


video pro atrakce pronájem Rally simulátoru. Varianta - Expert. Pronájem Rally závodní atrakcí pro firemní akce
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
Rally simulátoru
 
Varianta - Expert
na dotaz přes email


Na požadavek pomůžeme Vám zorganizovat akce Rally pro zkušené profesionály.

Nedoporučujeme pro klasické akce, kde lidí nemají zkušenosti s řízením závodních vozů. Skutečné pocity a pokročilé nastavení skoro znemožňují začátečníkům hrát s tímto balíčkem. Je možně využit reálnou závodní součást, jako například rally volant s Force Feedback + metalický sekvenční rally řadič rychlostí a možnost instalace video sestavy z 3 plazmových TV pro poskytnutí skutečného závodního zážitku.

Balík "Pronájem Rally simulátoru. Varianta - Expert" zahrnuje: 1 Xbox 360 herní konzoli, 2 bezdrátové ovladače, 1 držák/stojan volantu a pedálů, 1 Mad Catz Rally nebo jiný profesionální volant, 1 profesionální pedály, 1 hru Dirt 3 + 1 hru simulátor World Rally Championship sezóna 2011 + 2 hry balíčku "Varianta 1 - Základní", 1 závodní sedačku (zabudované reproduktory, subwoofer a pohyblivé / vibrační motory), kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.


Seznam aut a závodníků: Otevřít
Seznam závodních tratí: Otevřít

 

Půjčovna volantu Logitech Wingman Formula Force GP

Logitech Wingman Formula Force GP


Video YouTube. Půjčovna volantu Logitech Wingman Formula Force GP
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Logitech Wingman Formula Force GP

Objednat pronájem Logitech Wingman Formula Force GP


Legendární Logitech Wingman Formula Force GP bez ohledu na svojí jednoduchost a věk je vybaven všemi výhodami výborného volantu: vibrační zpětnou vazbou, nastavením tuhosti řízení, programováním tlačítek a řazením rychlosti ve stylu Formule 1. Stylový design a příjemný povrch na dotyk dodávají dobrou kontrolu nad děním na závodní trati. Je velice dobrou variantou pro hry Formula 1 2010 a Formula 1 2011.

Třída: Začátečník.

Balík zahrnuje: 1 volant s Formula F1 páčkami řazení, 1 pedály.

Kompatibilita: pouze PC.

 

 

 

Půjčovna Volantu Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel

Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel


YouTube Video. Půjčovna Volantu Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Xbox 360 Wireless Speed Wheel

Objednat pronájem Xbox 360 Wireless Speed Wheel


Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel bez ohledu na svojí divnou konstrukci nabízí kupodivu velice dobrou kontrolu a interaktivní vibrační zpětnou vazbu. Je to nejkompaktnější volant, který nevyžaduje místo a instalace, proto je ideálně vhodný na závodní soutěže, párty a jiné akce, kde existuje omezenost místa a kde mohou vzniknout problémy s instalace volantu.

Pozor! Volant neobsahuje pedály – ovládání se realizuje pomocí tlačítek, umístěných na volantu. Právě proto doporučujeme tento volant pouze pokud máte nižší rozpočet akce nebo pokud nemáte místo k posezení (akce v nákupních centrech, venkovní akce). Pokud nemáte obdobné problémy, doporučujeme vybrat model s pedály.

Třída: Začátečník.

Balík zahrnuje: 1 bezdrátový volant, 2 závodní hry z nabídky podle Vašeho přání, dobíjecí baterie.

Kompatibilita: pouze Xbox 360.

 

 

 

Půjčovna volantu Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel


YouTube Video. Půjčovna volantu Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Objednat pronájem Xbox 360 Wireless Racing Wheel


Xbox 360 Wireless Racing Wheel Vám umožní velice dobré ovládání automobilových závodních her. Jedinečný volant s pedály v naši nabídce, který se připojuje k Xbox 360 bezdrátově, což děla ho ideálním pro použití na akce. Nechybí i zpětná odezva (Force Feedback), která je vytvářena dvojicí vibračních motorů, a dvě páčky ve stylu Formule 1, vhodné pro řazení rychlostí, umístěné pod volantem.

Třída: Pokročilý.

Balík zahrnuje: 1 bezdrátový volant s Formula F1 páčkami řazení, 1 pedály, 1 závodní hru z nabídky.

Kompatibilita: pouze Xbox 360.

 

 

 

Půjčovna volantu Logitech Driving Force Pro

Logitech Driving Force Pro


YouTube Video. Půjčovna volantu Logitech Driving Force Pro
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Logitech Driving Force Pro

Objednat pronájem Logitech Driving Force Pro


Výborný volant pro konzolu Sony Playstaion, který vyniká kvalitou zpracování. Reálný požitek z jízdy Vám poskytne pogumovaný volant s rozsahem otočení celých 900° od levého dorazu k pravému, což je jeden a čtvrt otočení na každou stranu z nulové polohy. Dále sekvenční řadič rychlostí vedle volantu a citlivé pedály brzdy a plynu. Volantu samozřejmě nechybí zpětná odezva.

Třída: Pokročilý.

Balík zahrnuje: 1 volant, 1 pedály, 1 řadič rychlostí.

Kompatibilita: Sony Playstaion 2, Sony Playstaion 3, PC.

 

 

 

Půjčovna volantu Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel

Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel


YouTube Video. Půjčovna volantu Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel

Objednat pronájem Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel


Špičkový produkt pro náročnější hráče od profesionálů výroby volantů – společnosti Fanatec. Volant, řazení rychlosti a pedály – přesná kopie z Porsche 911 Carrera. Zpětná odezva (Force Feedback), pedály se spojkou a 6+1 rychlosti se správně zvolenou hrou přinesou Vám zážitek opravdové jízdy na Porsche 911 Carrera! Je to jedinečný licencovaný produkt Porsche, který můžete vidět mimo obchod Porsche.

Třída: SEMI Profesional.

Balík zahrnuje: 1 volant s páčkami řazení, 1 pedály, 1 realistický řadič rychlostí (6+1).

Kompatibilita: PlayStation 3, PC.

Máte zájem koupit Fanatec Porsche 911 Carrera volant? Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu

 

 

 

Pronájem atrakcí Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel - Clubsport edition

Fanatec Porsche 911 GT2 Clubsport edition


Video YouTube. Půjčovna volantu Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel - Clubsport edition
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel - Clubsport edition

Objednat pronájem Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel - Clubsport edition


Na daný okamžik jeden z nejlepších volantů ve světě. Vysoko profesionální úroveň. Dokonalý výběr pro závodníků na všech platformách: Xbox 360, PS3 a PC. Volant je vyplněn ze stejného materiálu, což i originální Porsche GT2. Je vybaven páskem pro senzační zpětnou vazbu a možnosti vlastního přizpůsobení funkce. Je to úplně luxusní balík, který přinese Vám zážitek opravdové jízdy. ClubSports pedály dnes považují se za nejlepší pedály v oblastí simulátorů jízdy. Nemůžete získat reálnější zážitek jízdy Porschem kromě jízdy skutečným Porsche.

Třída: Profesional.

Balík zahrnuje: 1 volant, 2 karbonový pádélky pod volantem, 1 pedály, 1 sekvenční řadič rychlostí, 1 h-obrazný řadič rychlostí (6+1), 1 kabel na připojení pedálů Logitech G25/ G27.

Kompatibilita: Xbox 360, PlayStation 3, PC.

Máte zájem koupit volant Fanatec Porsche 911 GT2 Clubsport edition? Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu

 

 

 

Pujcovna držáku / stojanu volantu a pedálů 
RennSport Wheel Stand V2

Držák volantu a pedálů


YouTube Video. Půjčovna volantu držáku volantu a pedálů RennSport Wheel Stand V2
Prohlédnout video

Ceny na pronájem držáku volantu a pedálů

Objednat pronájem držáku volantu a pedálů


Vysoko kvalitní produkt od legendárné sportovní společnosti RennSpeed. Elegantní design, pevná a odolná konstrukce. Unikátní držák, který stabilně upevní Váš volant a poskytne Vám plnou svobodu užívat jízdu přímo z Vašeho oblíbeného sedacího místa. Kompatibilní s většinou volantu od RentFun.cz, snadná přeprava a instalace.

Třída: SEMI Profesional.

Balík zahrnuje: 1 držák volantu (komplektní sestava)

Kompatibilita: všichni volanty značky Fanatec Porsche a Speedster, Logitech: Driving Force, Driving Force Pro, G25, G27 a Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel.

K tomu doporučujeme: Pronájem Formule 1 simulátoru

Máte zájem koupit držák / stojan volantu a pedálů? Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu

 

 

 

Půjčovna volantu Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel + Držák volantu a pedálů RennSport Wheel Stand V2

Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel + Držák volantu a pedálů


YouTube Video. Půjčovna volantu Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel + Drzak
Prohlédnout video

Ceny na pronájem Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel + Držák

Objednat pronájem Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel + Držák


Baliček 911 Carrera wheel + držák volantu a pedálů odstraní veškeré starosti s hledáním dostatečného prostoru, sedadla apod. Jenom zapojte volant do svého PC nebo PS3 a užívejte licencovaný produkt Porsche z Vašeho oblíbeného sedacího místa.

Třída: SEMI Profesional.

Balík zahrnuje: 1 volant s páčkami řazení, 1 pedály, 1 řadič rychlostí, 1 držák RennSport Wheel Stand.

Kompatibilita: PlayStation 3, PC.

Máte zájem koupit držák volantu a pedálů + Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel? Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu

 

Půjčovna Herní Křeslo Závodní Sedačka Wireless

Herní sedačka


Xbox 360 video pro pronájem Herní sedačky bezdrátové
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem herní sedačky

Objednat pronájem herní sedačky


HernÍ křeslo Boomchair Wireless přinese Vám úplně nový zážitek zábavy a pobavení. Nezaleží na tom, co máte rádi – závodní nebo akční hry, hudbu nebo filmy - toto křeslo udělá malou revoluci pro Vaši zábavu. Čtyři vestavěné reproduktory a subwoofer dostaví Vám a Vašim kolegům a všem kdo otestuje toto křeslo nevyzkoušený nikdy dřív požitek.

Tohle je bezdrátový model, vyžaduje pouze připojení do elektrické sítě. Výborná varianta pro akce nebo párty, kde kabely se mohou stát problémem. Má LED podsvícení, měnící barvu v návazností na zvukové efekty. Tento model, vybavený super audio systémem, je výborná volba nejenom pro hraní, ale taky pro veletrhy, firemní akce, výstavy, prezentace a párty. Dovolte sebe a Vaše publikum vyzkoušet úplně nový způsob sledování Vašeho videa, poslechu hudby nebo hraní her.

Nádherný design, nádherný komfort a super zábava!

Kompatibilita: herní konzole (Xbox 360, Sony Playstation 1, 2, 3, Nintendo Wii), LCD/Plazma TV, reproduktory a jiné audio/video zařízení, které používá pro audio výstupy RCA Jack nebo RCA Minijack.

Balík "Pronájem herní sedačky" zahrnuje: super sedačku a kabely na připojeni do sítě, audio kabely.

K tomu doporučujeme: Pronájem závodních volantů a příslušenství

 

Půjčovna Herní Křeslo Závodní Sedačka Racing

Závodní sedačka


Xbox 360 video pro pronájem Závodní herní sedačky
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem závodní sedačky

Objednat pronájem závodní sedačky


Exklusivně v České republice. Tento model byl navrhnout na základě reálné automobilní sedačky, pro jeho výrobu byli použity skutečné automobilní materiály. Má velice profesionální závodní vzhled a perfektně se hodí na kterékoli závodní, moto, Formule 1 akce nebo party.

Tato sedačka umožní hráči pocítit skutečné zvuky motoru, nárazy a srážky pomoci integrovaných reproduktorů, subwooferu a pohyblivých/ vibračních motorů. Příjemně překvapí Váš publikum nádherným sportovním vzhledem a neověřitelnými zvukovými/ vibračními efekty.

Jednoduchá přeprava poskytuje možnost všem lidem v České republice zažít úplně nový způsob hraní závodních her. Půjčíte ji spolu s Xbox 360 herní konzole a zvolte kteroukoliv Formule 1, závodní nebo moto hru podle Vašeho přání.

Kompatibilita: herní konzole (Xbox 360, Sony Playstation 1, 2, 3, Nintendo Wii), LCD/Plazma TV, reproduktory a jiné audio/video zařízení, které používá pro audio výstupy RCA Jack nebo RCA Minijack.

Balík "Pronájem závodní sedačky" zahrnuje: super sedačku a kabely na připojeni do sítě, audio kabely.

K tomu doporučujeme: Pronájem závodních volantů a příslušenství

Máte zájem koupit závodní sedačku? Kontaktujte nás přes e-mail: eshop@cz.rentfun.eu

 

Pronájem Guitar Hero. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

Guitar Hero


Guitar Hero video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem
Guitar Hero

Objednat pronájem
Guitar Hero


Guitar Hero je série hudebních her a příslušenství s 5letou historií pro Xbox 360 nebo osobní počítač (s Windows nebo Mac OS). Super jednoduché a intuitivní ovládání, které pochopí lidí veškerého věku.

S pronájmem Guitar Hero pro Xbox 360 a PC máme pro Vás nejlepší nabídku Guitar Hero her: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Warriors of Rock, Guitar Hero Metallica a jiné.

Staňte se rockovou hvězdou s balíkem Guitar Hero od RentFun.cz!

Balík zahrnuje: 1 kytaru od Rock Band nebo Guitar Hero (drátová nebo bezdrátová), 1 hru Guitar Hero World Tour a 1 hru z nabídky podle Vašeho přání.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360 nebo počítače s Windows nebo Mac OS.

K tomu doporučujeme: Pronájem Rock Band

 

Pronájem Rock Band. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

Rock Band


Rock Band video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem
Rock Band

Objednat pronájem
Rock Band


Rock Band udělá z Vás a Váších přátel skutečnou rockovou kapelu a největších fanoušků z Váších sousedů! Jednoduché ovládání přinese spoustu zábavy jak pro děti, tak i pro zkušené hudebníky.

S pronájmem Rock Band pro Xbox 360 a PC máme pro Vás nejlepší nabídku Rock Band her: Rock Band, Rock Band 2, The Beatles Rock Band a jiné.

Balík zahrnuje: 1 bubny, 1 kytaru, 1 mikrofon, 1 hru Guitar Hero Warriors of Rock a až 2 hry z nabídky podle Vašeho přání.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360 nebo počítače s Windows nebo Mac OS.

K tomu doporučujeme: Pronájem Xbox 360 Lips

 

Pronájem Beatles Rock Band. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.

 

The Beatles Rock Band


Beatles Rock Band video. RentFun.cz - získejte velkou zábavu za malé peníze! Půjčovna Xbox 360, Kinect, Karaoke, tanečních podložek atd.
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem Beatles Rock Band

Objednat pronájem Beatles Rock Band


Převezte legendární kapelu do svého obýváku a pozvete svých přátele zúčastnit se koncertu! Hra zaznamenává veškerý postup této legendy, tedy od počátků v roce 1963 až k nesmrtelnosti a posledním vystoupením na střeše Apple Corps. Podporuje až trojhlasný zpěv, 2 kytary a bubny. Je to nejjednodušší díl ze série Rock Band - na obtížnosti Easy není možné zkazit píseň, díky čemu nebudete mít žádný strach před vystoupením.

Balík zahrnuje: 1 bubny, 2 kytary, 3 mikrofony, hru The Beatles: Rock Band.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360.

 

Půjčovna Tony Hawk skateboardu, Pronájem Tony Hawk skateboardu, pronajem Tony Hawk skateboard, pujcovna Tony Hawk skateboardu, pujcovna Tony Hawk skateboardu pro xbox 360, pronajem Tony Hawk skateboardu, Tony Hawk skateboard pujcovna, Tony Hawk skateboard xbox pronajem, pujcit Tony Hawk skateboard xbox

 

Tony Hawk skateboard


Video pronajem skateboard Tony Hawk pujcovna RentFun.cz
 Prohlédnout video

Ceny na pronájem
Tony Hawk skateboardu

Objednat pronájem
Tony Hawk skateboardu


Hra je cílená především na mladší hráče, nejedná se o věrnou simulaci, ale spíše o zábavnou sportovní hru. Díky citlivému ovladači ve tvaru skateboardu se můžete lépe ponořit do hry. Přenášejte správně váhu, provádějte triky, vyhrávejte závody. Hra je velmi intuitivní, obsahuje několik úrovní obtížnosti a je vhodná opravdu pro každého. Vydejte se do pestrých lokací jako jsou městské ulice, skateparky, horské sjezdovky.

Balík "Pronájem Tony Hawk Skateboardu" zahrnuje: 1 ovladač ve tvaru skateboardu, 1 hru Tony Hawk Shred, baterky.

POZOR! Nefunguje bez konzoly Xbox 360.

K tomu doporučujeme: Pronájem závodních volantů

 

Půjčovna Tony Hawk skateboardu, Pronájem Tony Hawk skateboardu, pronajem Tony Hawk skateboard, pujcovna Tony Hawk skateboardu, pujcovna Tony Hawk skateboardu pro xbox 360, pronajem Tony Hawk skateboardu, Tony Hawk skateboard pujcovna, Tony Hawk skateboard xbox pronajem, pujcit Tony Hawk skateboard xbox

 

Atrakce - Xbox 360 - Zábavné atrakce - Pronájem skvělých atrakcí - herních konzolí Xbox 360 - zábavné atrakcí

Xbox 360 herní konzole


Video pro pronájem Atrakce xbox 360, Xbox Pujcovna atrakce Praha, Brno Video.
Prohlédnout video

Ceny na pronájem
herní konzole
Xbox 360

Objednat pronájem
herní konzole
Xbox 360


Xbox 360 je herní konzole, které provádí vysoce kvalitní obraz a zvuk. Můžete ji použit doma s rodinou, tak i na veřejných akcích: na veletrhu, firemní párty, narozeniny a různé oslavy. Má jednoduché ovládání, které zvládnou i vaši děti! Xbox 360 nabízí možnost zahrát spoustu her a taky má největší výběr příslušenství. Super řešení pro akce na klíč (detaily zde, reference zde).

S pronájmem herní konzole Xbox 360 máme pro Vás nejlepší nabídku Xbox 360 her a Xbox 360 příslušenství - Kinect, Rock Band, Guitar Hero, DJ Hero, Tony Hawk skateboardu, taneční podložky DDR, Karaoke Lips, super herních a závodních křesel, závodních volantů varianty Začátečník, Super Zábava a Expert.

Instalace herní konzole Xbox 360 je snadná a rychlá - skontrolujte naše video "Rychlá instalace / nastartování herní konzole Xbox 360"

Rádi tančete, zpíváte, hrajete na kytaru nebo sportujete? Půjčete si Xbox 360!

Balík "Pronájem Xbox 360" zahrnuje: 1 Xbox 360 herní konzole, 2 bezdrátové ovladače, nabíjecí baterie, 1 Xbox sluchátka s mikrofonem, 3 hry z nabídky podle Vašeho přání, kabely pro LCD TV / Plazma TV / LCD monitor (VGA, DVI) / Projektor / Klasické TV (Scart, AV, Component) / Reproduktory.

K tomu doporučujeme: Pronájem Kinect