Aktuality

 

Šílená zábava na akce RentFun Aero GrandPrix - letecký závod malých kvadrokoptér! Do 20 kvadrokoptér najednou, uvnitř nebo venku! Pronájem kvadrokoptér samostatně: základní pro začátečníky a pro děti - létání nikdy nebylo jednodušší, SuperZábava s ovládáním přes Ipad - zvládnou to i ženy a Expert - pronájem DJI Phantom se Zenmuse H3-3D stabilizace 4K videa pro letecké fanoušky. RentFun Aero GrandPrix - zábava na klíč včetně soutěže, trati s leteckými překážkami a neomezeným množstvím baterek. Zábava a soutěže ve vzduchu pro lidi, kteří mají rádi létání!.

Jako první v ČR rádi nabízíme naším zákazníkům k pronájmu herní konzole nové generace - Sony Playstation4. Nové konzole přináší výbornou grafiku a úžasné zážitky. S Playstation 4 se mohou pobavit všechny - děti, mládež i dospělé, chlapy a holky! Playstation 4 je výborná zábava jak na domácí večírek tak i na firemní akce, oslavu, party. Detaily zde.

Uvádíme 3 varianty autodráhy – Základní, maxZábava a Expert (délka až do 40 metrů!) - pro všechny skupiny závodníků. Super zábava včetně soutěže, připojení TV pro vyhlášení výsledků. Autodráha pobaví děti, mládež i dospělé! Detaily zde.

Zajišťovali jsme zábavu v OC Olympia Olomouc a v pražské Žižkovské věži. Simulátory lyžování a snowboardu bavili děti, mládež i dospělé!

Gratulujeme všem k začátku zimních olympijských her a našemu týmu přejeme jenom zlato! Pro ZOH připravujeme rozšíření naší nabídky o zimní zábavní simulátory takových sportů, jako jsou boby, krasobruslení, snowboarding, biatlon apod. Ale dneska máme lyžárskou zábavu, včetně až 4 druhů lyžování - paraskiing, sjezdové lyžování, freeride lyžování a skoky na lyžích. Přejeme Vám super zábavu a výbornou náladu!

Spolu s rozšířením nabídky her přidali jsme pro Vás taky skoro nejlepší hru roku 2013 – GTA V. Zahrajte tuto super hru s pronájmem Xbox sami nebo půjčte několik sad pro multiplayer hraní – Xbox Live Gold na čas pronájmu poskytneme Vám zdarma!

Rádi doručíme zábavu kam potřebujete, klidně i do nejvyšší vyhlídkové věži v Česku! Byli jsme rádi dodat zábavní simulátor beztížného stavu na firemní akce v pražské Žižkovské věži. Super zábava ve výšce až 93 m!

Upřimně doufáme, že někdy taky budeme mít možnost udělat našim zákazníkům obdobné dárky.Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

RentFun závodní simulátor "super zábava" byl součástí Turbo stezky od společnosti HP na prezentace animovaného filmu Turbo. Super film, super hry a super zábava pro děti a dospělé!

Byli jsme velice rádi zajistit zábavu na Event Day Brno ve Wannieck Gallery. Děkujeme společnosti M.I.P. Group, a.s. za možnost spolupráce na super veletrhu a poskytnutí zábavy jeho návštěvníkům a účastníkům.

Před Vánocemi a Silvestrem připravili jsme velké množství překvapení, a odhalujeme první z nich: golfové zážitky, které přijedou přímo k Vám! Golf Simulátor ve variantách Základní a Super Zábava nebo skutečný Golfový trenažér. Golfová zábava pro všechny - i pro lidí, kteří golf nikdy nehráli!

Pro Vaše zimní večery jsme připravili nejlepší zimní hru, dostupnou s pronájmem pohybového senzoru Kinect – Winter Stars. Simulátor lyžování, snowboard simulátor, simulátor sjezdu na bobech, biatlonový simulátor, simulátor sněžných skútrů a mnoho jiných přímo u Vás doma nebo v kanceláři. Samozřejmě nesrovná se to se zájezdem do Alp, ale je to super zábava pro firemní večírky, akce, teambuilding, domácí party, oslavy, vánoční večírky apod. Půjčte senzor Kinect s Xboxem a například projektorem a získejte super zábavu s Vaší rodinou, kolegy a kamarády! RentFun.cz – Zábava pro Vas!

Nejmodernější simulátor tance pro zábavu a taneční cvičení na Dance LIFE EXPO 2012, Brno, BVV. Simulátor stále skenuje tělo hráče a sleduje Vaše pohyby jako personální choreograf. Ukazuje, co jste udělali dobře/špatně a kolik jste spálili kalorií. Zařiďte si skutečnou taneční školu osobně pro Vás! Máte zájem o nákup nebo pronájem tanečního simulátoru? rentfun.cz/tanecni-simulator-pujcovna

Již brzo v RentFun.cz pro Vaši zábavu: RC lodě, Monster Trucks a RC vrtulníky s možností umístění Vašeho loga. Speciálně připravené trati a soutěže. Super zábava na firemní party a prezentaci!

RentFun.cz Zábava často objednává se jako překvapení na narozeniny, svatby a jiné oslavy. Na rozdíl od jiných zážitků-dárků nejenom narozenec, ale i všichni hosté výborně se pobaví a získají super emoce. Abyste mohli jednodušší darovat naši zábavu a udělat to reprezentativně a krásně, rádi vytiskneme Vám zdarma dárkový poukaz v kterékoli z 5 barevných variant.

Inspirované naši láskou k Italské hudbě, exkluzivně v ČR, nabízíme Vám pronájem Italského karaoke. Výborný balíček pro veselou párty. Seznam skladeb lze prohlednout tady. Objednávku můžete udělat zde. La Shaaate Mi Cantaaare!

V roce 2012 připravili jsme pro Vaši zábavu nejlepší nabídku atrakcí a herních zařízení k pronájmu! Stále rozšiřujeme nabídku zábavních zařízení. Pokud máte zájem o něco co nemáme - dejte nám vědět :-) Plánujete večírek, oslavu nebo domácí párty s kamarády - kontaktujte nás a přiložíme veškeré úsilí aby Vy a Vaši hosté získali nejlepší zábavu a náladu! Je nám dobře, když naším zákazníkům je veselo!

Jsme rádi, že máme možnost přinést zábavu a radost na Vaše Vánoční a Silvestrovské firemní akce, party a domácí oslavy. Vzhledem k tomu, že již máme spoustu zařízeni rezervovanou a předplacenou, Česko určitě zažije super veselé svátky!

Zahajte novou sportovní sezónu s pronájmem senzoru Kinect pro Xbox 360 a hry Kinect Sports: Season 2! Čekají na vás: tenis, golf, americký fotbal, baseball, lyžování, a šipky.

Přidali jsme pro pronájem Kinect nejlepší Sci-Fi hru všech dob – Child of Eden. Je nádherná, s neověřitelnou hudbou, a ovládáte ji svým tělem! Půjčte si s kamarády herní konzole Xbox 360 + Kinect + Child of Eden, jednoduše zapojte ji do svého TV a užijte se jednu z nejlepších Sci-Fi zkušeností v životě.

Exkluzivně v ČR Vám nabízíme pronájem herních volantů pro XBOX 360, PC a Sony Playstation 2, 3. Máme největší nabídku v ČR a super modely různých úrovní - od začátečníků až po profesionály, včetně unikátních volantů Fanatec Porsche 911 Carerra a Fanatec Porsche GT2.

Pronájem Kinect na Xbox 360 je nejpopulárnější položkou v naši půjčovně, a vždy staráme se poskytnout Vám nejlepší možnou zkušenost s ním! Nedávno jsme přidali Kinect držák, pomoci kterého můžete snadno namontovat Kinect na svojí plazmu, a některé z nejlepších her roku 2011 – Fruit Ninja Kinect a Leedmees!

Rádi jsme přidali tři nové hry do našeho portfolia. Jsou to skvělé funkové malé hry a budou dostupné úplně zdarma s každým půjčením Xbox 360. Je to správně, navždy ZDARMA! Detaily zde.

Od dnes a navždy naše speciální nabídka "Pronájem Xbox 360 herní konzole za 50 Kč" rozšířena na celou Českou republiku. Zapůjčení Xbox 360 za pouhých 50 Kč na kterýkoliv pracovní den. Detaily zde.

Pro první 1000 naších fanoušků na Facebooku sleva 10% na 5 libovolných objednávek! Detaily jejího použití jsou tady.

Některé lidé mluví, že nemůžete pořádat grilování bez RentFun u sebe doma! Zábavou může byt nejenom hrání v Xbox 360, Kinect a Rock Band, ale dokonce i jejich instalace.

Už máme stránku na Google+. Je to zajímavě! Dejte nám vědět když potřebujete pozvání zkusit to.

Yoostar 2 hra pro pronájem Kinect. Zahrajte známé roli v svých oblíbených filmech: The Godfather, Terminator, Meet The Fockers, 300, Kick Ass a spousta jiných. Bavte se spolu s přátele a prvním Filmovým Karaoke ve světe, nahrávejte a snadno sdílejte video se svými kamarády na Facebook. Je to super zábava na každé party a jediná Kinect hra, která nevyžaduje hodně místa. I’ll be back!

Máme nejhorší dny v Česku. Jste trochu zpocení hrou Kinect Sports? Čas zahrát se zábavným tygrem a pumou. Kinectimals is jednou z nejlepších her pro Kinect. Podívejte se na tuto video recenze. Můžete opravdu říct, že nechcete to zkusit?

Týden zábavy s Kinectimals: pronájem Xbox 360 s Kinect a Kinectimals za 500 Kč na týden! Pro objednávky, udělané 11.07.-17.07.

Přidána možnost živě online podpory pro zákazníky. Kontaktujte nás v pracovní době ze kterékoli stránky webu a získejte odpovědí na Váši otázky ihned. RentFun.cz - Zábava pro Vás!

Nejlepší zavodní hra, podle Game Trailers pro vás! Hrajte proti Ken Blocku v Gymkhane, zažívejte skvělé rally a sdílejte video na YouTube. P.S.: Čekáme na dodání volantů aby udělat pro vás speciální zavodní RentFun balík.

Xbox 360 konzoly, taneční podložky, Guitar Hero nebo Rock Band sety, karaoke a, samozřejmě, Kinect pro Xbox 360...Rozhodni jaký bude tvůj víkend a získej doručení po Brnu zdarma s heslem "RentFun Party Víkend"! Akce platí od 20. do 22. května 2011.

Máme pro vás nové ceny. Získejte velkou zábavu za menší peníze! A když najdete levněji, dejte nám vědět.

Udělej party dnes u sebe doma v Brně s RentFun! Půjči skvělé herní zařízení na tento víkend ze svými kamarády a získej 20% slevu s heslem “RentFun Party Brno Víkend”!

Gratulujeme našeho 100. fanouška na Facebooku, který získává od RentFun.cz pronájem Kinect a XBOX 360 na celý týden! Všem, kdo stál naším fanouškem do 19. dubna získává slevu 10% na kteroukoliv položku na naších stránkách.

Xbox 360 a Kinect z naši půjčovny bavili návštěvníků Stavebních veletrzích Brno. Zařízení bylo k dispozice na jednom ze stánku od 12. do 16. dubna. Přehled foto.

Tým RentFun.cz pomáhal zabezpečovat zdravý pohyb a sportovní aktivity na 47. diabetologických dnech v Luhačovicích. Akce proběhla od 14. do 15. dubna. Přehled foto.

Blížíme se k naše první stovky fanoušků na Facebooku. Rozhodli jsme, že náš stý fanoušek dostane od nás jako dáreček pronájem XBox 360 s Kinectem a kteroukoliv hrou na váš výběr zdarma na celý týden. Pozvěte své kamarády a sledujte naši další aukce a dárky!

Vaše dcera chce kočičku nebo raději lva, ale nechcete kupovat 20 kg masa denně a už nebaví vás a i návštěva zoo? Půjčte Xbox Kinect a vyzkoušejte hru Kinectimals!

Další skvělý balíček k pronájmu. Teď pro milovníky zpívání a jejich fanoušků. Zkontrolujte stránku naších cen pro podrobnosti.

Založte svojí vlastní taneční školu s RentFun Dance Package. Naučte se začátkům tance, prohlubte své návyky nebo naprosto užijte svůj volný čas!

Taky cítíte jaro ve vzduchu? Půjčte Xbox Kinect se hrou Kinect Sports pro návrat do své nejlepší kondice!

Podívejte se na fotoreportáž o tom, jak náš tým pomáhal zajišťovat zábavu na Tuning Show v Olympii Olomouc v nedělí 20. února Přehled foto.

Myslili jsme, že to bude jenom ještě jedné karaoke, ale to NENÍ! Je to opravdu skvěla zábava. Mikrofony se senzory, které se pořád mění barvu plus šílené hity od Ace of Base do Lady Gaga udělají z toho kouzelní party nástroj!

Cítíte unavené po hraní Kinect her? Zkuste Forza Motorsport 3, NFS Hot Pursuit, Dead or Alive Xtreme 2 nebo jakoukoliv jinou z našich 10 nových her, které jsou k dispozici spolu s XBox 360.

Otevřeli jsme svůj vlastní YouTube kanál. Setkejte se tam s námi a s úžasnými videa!

Podle požadavků naších zákazníků nabízíme teď pronájem Kinect senzorů. Vyzkoušejte nový způsob hraní s Kinect pro Xbox 360. Zapomeňte na ovládače a pohybujte svým tělem!

Vytvořili jsme stránku Nápověda, kde lze rychle a snadno zvolit kabely pro připojení XBox 360 ke kterémukoliv zařízení.

A i když je z roku 2009, doposud poskytuje možnost užít se rallye s jednou z nejlepších grafik mezi závodní hry. Věnuj se legendě Colin McRae.

Ty a 5 tvých přátel teď máte možnost pocítit se jako The Beatles! Zpívej, hraj na kytaře nebo bubnech jako legenda! Detaily.

Přejeme Vám krásné, veselé a klidné svátky. Tady se můžete podívat jak RentFun slaví Vánoce! Klikněte pro video.

Vítáme Vás na naši nové České verzi, na adrese www.rentfun.cz.

Nejlepší arkády všech dob - Crazy Taxi, Pac-Man a Trials HD čekají na tebe. Podrobnosti jsou na stránce dostupných her.

Spolu s chladným počasím, sněhem a zácpami! Pokud hledáš nějakou skvělou domácí aktivitu, přišel jsi správně. Získej velkou zábavu bez ohledu na počasí!

Dostáli jsme rušivé zprávy, že Rock Band není populární v České republice! Hráli jsme se spoustou příslušenství, Rock Band je nejlepší, jako droga - chceš více a více! Proto do konce 2010 jedná dodatečná hra při pronájmu Rock Bandu zdarma.

Už je tady! Je nejsnadnější z Rock Bandů, ale velice zábavná! Zažij ji jedním z prvních.

Jsme rádi oznámit, že ode dneška RentFun zařízení může být dodáno do jakéhokoliv města České republiky!

Máš rád rychlá auta a skvělé akční hry? Vyzkoušej tuto novinku! Ale opatrně - je výbušná!

A léto je vždy plné párty! Udělej pár DDR tréninků a budeš se blýskat na každém tanečním parketu a v jakýchkoliv plavkách!